-
Харесай Kaldata.com и спечели iPhone 3GS
Наистина Facebook-а зарежда доста бавно
-
Проблем със зареждането на CSS с IPB 3.00
Какъв беше проблемът със сървъра, понеже и при мен излиза така като инсталирах IPB?
-
Флашване на BIOS
Лаптопът не иска да се пусне (Toshiba Satellite L40-12K). Препрограмиране на БИОС ли трябва и къде в Пловдив могат да ми помогнат. Пробвах в няколко сервиза и казаха, че не могат?
-
Възстановяване на BIOS
При мен не иска да се пусне изобщо. Лаптопът е Тошиба.
-
Възстановяване на BIOS
Някой да знае къде в Пловдив могат да ми помогнат с препрограмиране на БИОС на лаптоп?
-
Флашване на BIOS
Използвам AFUDOS за флашване на BIOS-а си (AMI BIOS). Процесът уж започна но изписа: Bootblock checksum .... ok Module checksums .... ok Erasing flash .... 0x00080000 (0%) и стои така, без да се покачват процентите вече доста време. Под това мига маркера (_). Какво да правя? На другия компютър като флашвах биос-а всичко мина за по-малко от минута.
-
S.M.A.R.T информация за твърд диск
Чипсетът ми не е Интел-ски. nVIDIA MCP79. С нови драйвери съм. Значи се отказвам да го мъча да прочете SMART. Мерси за отговора pit.
-
S.M.A.R.T информация за твърд диск
SATA OPERATION MODE: ENCHANCED AHCI PORT0 [HARD DISK] AHCI PORT1 [ATAPI CDROM]
-
S.M.A.R.T информация за твърд диск
Лаптопът е нов, Asus K50IN. Също и BIOS-а е обновен скоро. Една от последните версии е.
-
S.M.A.R.T информация за твърд диск
Няма такава опция в BIOS, гледал съм.
-
S.M.A.R.T информация за твърд диск
Твърдият диск на лаптопа ми е Hitachi Travelstar 5K320. Но не мога да видя SMART данните му. Гледам през Еверест, пише, че се поддържа и е разрешено. Пробрах и с други програми - Speedfan, HDTune, но пак не показват нищо. Идеи от какво може да е и как да видя SMART данните.
-
Кой процесор е по-добър
интел-а
-
Домейн и хостинг от една компания или не?
Срещал съм мнения, че не е добре да се закупуват домейн и хостинг от една компания, а от две различни. Има ли такова нещо, и ако има защо е по-добре/по-зле така?
-
G.O.R.A - Един филм за космоса
Вече има субтитри. Даже излезе и DVDRip
-
Тест на компютърна система
В какво се състоят тестовете/диагностиката на компютърна система, които се предлагат от повечето фирми? Интересува ме по-специално диагностиката на преносим компютър. Ще се радвам ако някой има информация и иска да сподели.
Разглеждащи това в момента 0
- Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.