Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Exhibit A

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

  1. В моя блок има араби с 4 деца те въобще не говорят френски а са тук от 40 години.Те не полагат никакви усилия.Като родят по 5 деца и ето ти 2000 евра за какво им е да учат език.Нямат интегриране,те самита странът от хората постоянно и все на групи са.Много лицемерни хора.Обаче трябва някоя вечер да отида в Булонскиa da снимам там да видиш праведните какво правят с простуиращите там 300-400 травестита.Пълное с араби там.После се прибират y тях и селям алейкум.Моля ти се толкова са лицемерни.Постоянно са дрогирани с тия хашиши.То това трябва да се снима а не да се пише.На сниманото няма кой-какво да лъже.
  2. Да за жалост е това.Ние ще сме стари и това ще има за децата ни.Никoй не може да ме убеди в това което виждат очите ми всеки ден.
  3. http://www.epochtimes-bg.com/201501/14176240.html Еми това е!Тук в Paris вече не се диша..пълно е и продължават да идват все повече и повече.Мизерия по улиците,пикае се...има предимно мъже араби по улиците kато минеш покрай тях не те оставят на мира.Има улици които напълно избягвам да минавам като Barbes: http://www.lexpress.fr/pictures/334/171056_des-musulmans-en-priere-le-8-avril-2011-dans-le-quartier-de-barbes-a-paris.jpg http://www.metronews.fr/_internal/gxml!0/r0dc21o2f3vste5s7ezej9x3a10rp3w$glo3zsjbeji7fyj931sn1pckv74yyru/BZceNh-IgAArjJl.jpeg (в центъра е дрyго,но минеш ли центъра има само това)това очаква България!Да обичаш страната си не е расизъм!
  4. "....Царят бил влюбен в Сабрина, жена от простолюдието, която направил своя последна съпруга. Един следобед, когато царят бил на лов, пристигнал пратеник и съобщил, че майката на Сабрина е болна. И макар да било забранено да се ползва личната каляска на царя - нарушение, което можело да и коства главата, - Сабрина се качила в нея и се отправила към майка си. Като се върнал от лов, царят бил осведомен за станалото. - Нали е прекрасна? - рекъл той. - Това е истинска синовна обич. Не се е поколеб*ла да рискува живота си, за да бъде до майка си. Прекрасна е! Друг път, когато Сабрина седяла в градината на двореца и ядяла плодове, се появил царят. Принцесата го поздравила и после отхапала последната праскова в кошницата. - Изглеждат хубави!- рекъл царят. - Хубави са - отвърнала принцесата. И като протегнала ръка, подала на своя любим последната праскова. - Колко ме обича! - споменал по-късно царят. - Сама се отказа от удоволствието, за да ми даде последната праскова от кошницата. Не е ли чудесна? Минали няколко години и кой знае защо, любовта и страстта в сърцето на царя охладнели. Седейки до най-добрия си приятел, той му казал: - Никога не се е държала като царица. Нима не наруши забраната и не се качи в каляската ми? И освен това помня, че веднъж ми даде нахапан плод..." Весели празници
  5. И един поздрав с една арабка която пее за Франция(добре ,че техните са имигрирали,че да стане фрaнсе и тя...като мен) https://www.youtube.com/watch?v=K5KAc5CoCuk
  6. Да,предполагам си прав.Все пак не ги взимайте чак толкова навътре нещата.Той е момче на 20 години.Не работи и по цял ден е пред компа.Мама и тате го издържат.Плюс това живее в едно френско село и доста my е скyчно...за това е пред копа постоянно.Май някакъв сайт си беше направил(последният път като говорихме ме кани),но аз вече нямам много време за тези неща! Ех,тази фенщина. ...p.s.Как са новите версии на BitDefender и Norton.Какво ново там?Никoй,има ли наблюдения?
  7. А ха ха ха ,здрасти Ники...как ме разсмя! Д, винаги съм аз.Те,за всяко нещо ми звънят да питат.Понякога ми досаждат с глупави въпроси,но не мога да им откажа.Помагаме си кой с каквото може.Утре аз ще имам нужда от помощ.Не,защита ще има а и ограничен акаунт ще е плюс.
  8. Да,добре,че ме подсети(не бях се сетила за това).Ще им предложа а какво те ще си решат,си е вече техен проблем.Мерси
  9. Нямам никакво време да се занимавам и за това попитах.О да,блокера за реклами го имат.Трябва само да им кажа на моите познати към кое да се ориентират.Те не свалят нищо,само бразуват и гледат Youtube и Българска телевизия май. Исках нещо с добър филтър да не подаднат на засада.А дали работи върху Хрома филтъра на Panda-та?
  10. Момчета,трябва ми сравнение между Avast Free,Panda Cloud 3,FortiClient.Ще се инсталира на по-стар комп(но,не щайга).Интересува ме преди всичко уеб Филтъра тъй като компа се ползва само за сърфиране и май не се тегли нищо.
  11. Весела Коледа,обичайте се повече,защото всички сме различни.Повече състрадание и търпимост.
  12. Може би,защото все повече програми при инсталиране го махат веднага.Но ти защо изпадаш в параноя?Oстани си само с Есет.

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.