РС феновете на Star Wars игрите за пореден път ще възобновят надеждите си да видят Star Wars: The Force Unleashed за РС. Това се случва след като в Интернет пространството се появиха нови слухове за компютърна версия на играта, които основно се обосновават около изказването на Вик Сохал, който е изпълнителен директор в Pixelux Entertainment. Компанията, която е зад енджина на играта по всяка вероятност разполага с демо версия и за РС, но за момента отказва да го пусне в Мрежата.
Напомняме ви, че демо версията за PS3 и Xbox 360 конзолите вече се разпространява свободно. Въпреки че от LucasArts за момента отричат наличието на РС версия шансовете да видим такава в близката година са доста големи.
SW: The Force Unleashed се очаква да се появи в търговската мрежа за PS3 и Xbox 360 конзолите на 16 септември.
Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.
С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.
Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!