Интересувате ли се? Бих се радвал да общувам с такива хора, все някой може да научи нещо от другия, което ще е голям плюс поне за мен.
За започване на темата ( надявам се да ви е интересна ) ще сложа 2-3 линкчета към статии, които смятам за удачни, които са написани по разбираем език за всеки ( почти де.. ) и след което можем да дискутираме темата с който има желание.
по никакъв начин не правя реклама на сайта!
Тази статия е хубава, но малко тъжна, поне на мен де.. на заем пари се дават, но само на хора, които знаяете, че ще го оценят
Тук в тази статия може да се запознаете какви документи са нужни за кредитите
Доста интересна статия в която са заложени като две страни - едната заложната къща, другата банката, запознайте се с тази статия - горещо я препоръчвам
Какво фактически е кредитната карта, може да видите тук, хубава статия!
Видовете кредитни карти ( обръща се такова голямо внимание на кредитните карти, тъй като все повече и повече се използват!
СТУДЕНТСКИ ЗАЕМ - Тук Чрез няколко банки има няколко оферти за самите студенти, хубава статия
Искам да вметна пак, че не правя реклама, просто започвам дискусия, ако пречат линковете ги махнете