Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

cuup

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

Всичко публикувано от cuup

  1. Здравейте, днес намерих този сладурко в Толстой. http://www.facebook.com/photo.php?pid=31578765&l=45da15ff26&id=1129345897 Искам да попитам дали е породист. Освен това ако някой го иска да пише. Колкото и да ми се икса да го задържа аз имам едно куче и май двете няма да се погодят. А какво да ви кажа за него, черен е има бяло петно на гърдите и малко по лапите, по моя преценка още е малък може би 5 месеца, много е игрив. Сигурна съм, че съм нарушила някои правила, като например, че не съм публикувала в правилен раздел...Извинявам се, за което, но ми се стори най-подходящо, понеже този раздел по това време е пълен. Отново моля за извинение.
  2. Благодаря, но аз май не оточних достатъчно, тези намерих, но уърда ми не ги отваря. Благодаря все пак, сигурно първо ще трябва да се погрижа да кача др програма.
  3. За да не отварям нова тема, тази ми се стори най-подходяща. Трябва ми форма за св на английски, по европейски стандарт, но не мога да намеря в интернет. Ако някой може да ми помогне благодаря предварително.

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.