Премини към съдържанието

Darkon

Потребител
 • Публикации

  18
 • Регистрация

 • Последно онлайн

Харесвания

9 Неутрална репутация

1 Последовател

Всичко за Darkon

 • Титла
  Потребител

Последни посетители

1579 прегледа на профила
 1. И пак ќе ги најдам истите глупави и шовинистички свињи.
 2. Има четири или пет години како не сум го посетил овој форум. Ништо не се сменило. Ако мислиш дека јас сум виновен што сум се родил и живеам во Македонија, твој проблем. Ај останете ми со здравје :).
 3. Хехе, јас ако сакав ќе ги објавев активните мак адреси. Само ви кажувам каде да барате, а не на интернет по разни иптв блогови.
 4. 85.11.144.51 Имате тука 1120 канали. Со UrlHelper не се симнувааат стримовите (application/octet-stream). На секое пуштање на каналот кодот е различен.
 • Разглеждащи това в момента   0 потребители

  Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

×
×
 • Добави ново...