Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

stoyan0210

Потребител
  • Регистрация

  • Последно онлайн

Всичко публикувано от stoyan0210

  1. Така е пратиха ми на имейла юзернейм-а,паролата и ID-то,но уви и с тях не става.Все пак благодаря ти,че се отзова.Ако някой друг има друга идея,моля да я сподели.
  2. Привет на всички! Значи сблъсках се с малък проблем относно инсталирането на форум,а именно IPB(Invision Power Board v2.30). Та...ще обесня накратко стъпките,които съм направил и докъде съм стигнал.Избрах си за начало един от безплатните сайтове за хост (freehostia.com).Качих всичките файлове от форума с Turbo FTP на сървъра и до тук общо взето нямах проблеми,но когато стигнах до самото инсталиране на форума,попълвайки данните(SQL Host,Database Name,SQL Username,SQL Password...) по натам не ме пуска като ми изписва следното съобщение: Моля ви,ако някой има представа как да ми помогне,ще съм му много благодарен
  3. stoyan0210 отговори в добавена от Fifa тема в Кино и Телевизия
    я погледнете братушките как съжителстват само тук
  4. Значи ако добре съм те разбрал неможеш да си отвориш писмо което е в Outlook express.Проблемът би могъл да се крие в някоя защитна стена или антивирусна програма която си пуснал.Можеш да провериш това в Outlook express в опцията Message Rules.Тази опция позволява да поставиш ограничения на получените писма.Разгледай какви забрани има и ги промени. Надявам се това да ти помогне.
  5. Значи мисля че можеби имаш проблем който е свързан с повреден ключ в регистъра.дау му Run-regedit.Намери ключа в HKEY_CURRENT_USERS\Software\Microsoft\Protected Storage System Provider. Кликни върху него с десен бутон на мишока и му дай Permissions. В прозореца които ще ти се отвори щракни на Advanced.Постави отметка в най долното поле-Replace permission entries.. и му дай ок. В следващият прозорец му дай -yes. Под ключа Protected Storage System Provider ще видиш още ключове.Направи същото и с тях(Permissions-Advanced...) и след като приключиш със всички ключове можеш да изтриеш ключа Protected Storage System Provider с delete. Стартирай Outlook Express и въведи паролата си наново. Мисля че това ще ти помогне, а ако ли не ще се помъчим пак

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.