Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ma57er2

Сайт за изкарване на пари Cashfiesta

Препоръчан отговор

Здравейте, дано има някой който ползва този сайт, аз се регистрирах преди няколко дена, но имам няколко въпрса и не намирам из нета нещо за тях

- Човечето ми спи постоянно смисъл се едно хърка не се движи, но въпреки това на сайта гледам че ми се трупат точки леко по леко? Така ли трябва

- Когато се регистрирам примерно на някоя специална оферта, която е безплатна и е за цял свят и ми изпише регистрацията е успешна след това не получавам при статистиката не отчита, че напрактика имам специална оферта? Що така..

- Имам чувстото че въпреки, че човечето не върви когато иконката при часовника е жълта и пише актив(обикновенно когато пусна праграмата за 20-30 мин е актив) и след това става червено и имам чувството че тогава спира да трупа точки и дори да я ресна, или да си проверявам сайтовете или да цъкам около човечето не почва да трупа...

- На лентата при сайтовете и човечето отгоре не показва натрупани точки и реферали, а аз имам към 1000 точки и 2 реферала поне така пише на сайта, така ли трябва да е....

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, дано има някой който ползва този сайт, аз се регистрирах преди няколко дена, но имам няколко въпрса и не намирам из нета нещо за тях

- Човечето ми спи постоянно смисъл се едно хърка не се движи, но въпреки това на сайта гледам че ми се трупат точки леко по леко? Така ли трябва

- Когато се регистрирам примерно на някоя специална оферта, която е безплатна и е за цял свят и ми изпише регистрацията е успешна след това не получавам при статистиката не отчита, че напрактика имам специална оферта? Що така..

- Имам чувстото че въпреки, че човечето не върви когато иконката при часовника е жълта и пише актив(обикновенно когато пусна праграмата за 20-30 мин е актив) и след това става червено и имам чувството че тогава спира да трупа точки и дори да я ресна, или да си проверявам сайтовете или да цъкам около човечето не почва да трупа...

- На лентата при сайтовете и човечето отгоре не показва натрупани точки и реферали, а аз имам към 1000 точки и 2 реферала поне така пише на сайта, така ли трябва да е....

sad.gif

Когато човечето стои на едно място ''спи'',''хърка'' индикатора долу трябва да свети в червено(при часовника). По принцип то трябва да ходи и когато е спряло цъкаш на него и то тръгва незнам защо при тебе е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кеш фиестата мога да кажа само че няма особено голяма печалба освен това иска да се регистрираш в някакви специални оферти...ако се включиш в тях 1000 точки са 1,66 ако не 0,10...което си е смехотворно,обаче пише че пише някакъв бонус за време...абе изобщо...някаква пълна обърквация която цели да те прецака....въпреки че вероятно ще трупат на мой гръб, се регистрирах за да видя какво е...нещо като експеримент biggrin.gif и без това седя на компа...ей така ,нищо не правя нито реферали и разни там набутвации ... не го приемам мн насериозно.....просто искам да си проверя сама за себе си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бре хора още ли не сте го зарязали тоя саит всеки втори знае че не плаща потърсете в google и ще се уверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Това е пълна измама,бях се регистрирал около 15 юли и до края на месеца събрах над 100 000 точки.И в началото на август ми изпратиха съобщение,че съм използвал непозволени средства и сметката ми беше занулена.Пълни измамници не им се хващайте,само ще ви напълнят пощата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...