Премини към съдържанието
Matau

Ad Muncher проблем

Препоръчан отговор

след инсталация и въвеждане на кея ,програмата ме похваля че съм я регнал ,но след известно време (в случея 30мин) ми казва че кея е нелегален (пробвах да го сменя но същия ефект), бях чел че трябва да наглася програмата да се ъпдейтва през не съществуващо прокси ,това не съм го пробвал, защото не знам от каде да го направя ,може ли да помогнете

ПС: сру за ламерския въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никой ле не може да ми помогне :wors: ,май ще се сбогувам с програмата ,а много ми се свиди

ПС: плс някой да хелпне :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

се някой ползва програмата ,да каже как се регва/краква

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

1-во: Недей да флудиш!

2-ро: Програмката просто докато си в интернет се кънектва към определен сървър и проверява дали твоя кий не е в "Black list". Не съм запознат с програмата, но има 2 начина по-които можеш да го предотватиш:

-Търси за опция "Check for updates" или нещо такова

-Ако нямаш Firewall си инсталирай и тя ще те предопреди когато програмката се опита да осъществи достъп до интернет, просто трябва да я забраниш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си това. Копираш .dll в папката където си инсталирал и си генерираш сериен номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно това ми трябваше, благораря ти @steliyan

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Свали си това. Копираш .dll в папката където си инсталирал и си генерираш сериен номер.

<{POST_SNAPBACK}>

steliyane, "това" не действа ве4е. ако има нещо ново за ad muncher 4.7, моля те дай линк.

tks ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.