Премини към съдържанието
aisa

Въпрос за Scroll bara на firefox

Препоръчан отговор

Здавейте :)всички!И аз си качих новата Лисица ,но забелязвам,че ми липсва

scrol bara :clap: Защо се получава така и как да го оправя?Предварително благодаря.Иначе всичко е о,к.Много ми харесва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здавейте  :wors:всички!И  аз си качих новата Лисица ,но забелязвам,че ми липсва

scrol bara :angry:  Защо се получава така и как да го оправя?Предварително благодаря.Иначе всичко е о,к.Много ми харесва :)

<{POST_SNAPBACK}>

много благодаря за съвета :clap: оправи се :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем с браузъра. ползвам го неповече от месец, два. проблема е, че като натисна някой линк /знаете как в таб лентата почва там да се върти, че зарежда/ и спира за по-малко от секунда. трябва да го натисна минимум 6,7 пъти за да тръгне.

смених от 1.0.7 на 1.5 с унинстал. някаква идея дали е спай?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дали е спай или не, можеш сам да провериш, но според мен проблема се състои в това че или имаш малко памет или компютъра ти е натоварен с доста приложения.

ПП Не е зле да напишеш какви разширения си инсталирал към лисичката (примерно при мен fasterfox-a се оказа че забавя лисицата(версия 1.0.7))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дали е спай или не, можеш сам да провериш, но според мен проблема се състои в това че или имаш малко памет или компютъра ти е натоварен с доста приложения.

ПП Не е зле да напишеш какви разширения си инсталирал към лисичката (примерно при мен fasterfox-a се оказа че забавя лисицата(версия 1.0.7))

<{POST_SNAPBACK}>

512, около 240 се използва. на лисицата нищо не съм и слагал допълнително. и сега съм с 1.5 финал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.