Премини към съдържанието
Mr.Toby

Как да блокирам други които ми ползват IP-то

Препоръчан отговор

Проблема е там че IP-то ми вероятно не е реално и както се досещате го използват и други.Виновни са естествено фирмата към която съм се абонирал, досега бях доволен от нея, но вече взе да става досадно. Когато се покачи трафика, обикновено към 18-19 часа, вразката започва да ми пада, дори започвам да я губя, след 21-22 всичко се оправя, но е доста досадно и изнервящо.Конкретния въпрос ми е:Възмойно ли е да блокирам този който ми използва IP-то, или да направя нещо което все пак да ми помогне за връзката ми? Чух че било възможно, но точно как и как става ако е възможно нямам си ни най-малко понятие.Ако е възможно ще се радвам да ми обясните, ако не е... се извинявам за глупостите които издрънках!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как друг да ти ползва IP адреса. Не е възможно в мрежата да са едновременно два компютъра с един и същ адрес. Веднага ще ти даде, че има дублирано IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,не е възможно двама с едно ИП.Да не би да ти е реално динамично(моето е такова)?Демек всеки път когато се кънектнеш го правиш с различно ИП(което е свободно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да,не е възможно двама с едно ИП.Да не би да ти е реално динамично(моето е такова)?Демек всеки път когато се кънектнеш го правиш с различно ИП(което е свободно).

<{POST_SNAPBACK}>

Да, определено е такова и явно като се качат много маймуни на клона и доставчика им почва да ги реже.

@Mr.Toby -> Не ти знам кой ти е доставчика, ама бягай бързо от него.

Той явно обещава някакви скорости, а няма капацитет да ги изпълни. И то капацитета не му стига с много щом се чувства осезателно забавяне в нета.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно си с VPN връзка и доставчика ти май има повечко клиенти и му се натоварва връзката и започва да прескача и забавя.Напълно съм съгласен с lordjohn да си смениш доставчика и то в най-скоро време защото според мене ако си намери още клиенти то ще почне повече да прескача(е ако не си купи погляма скорост или канал).Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.