Премини към съдържанието
alex63

Санаториум или база за балнеолечение на дископатия!

Препоръчан отговор

Моля подскажете къде има най-добрата база за балнеолечение при дископатия- мислим със съпруга ми да отидем на почивка през октомври и да го съчетаем с процедури!

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам идея откъде си,но аз това лято открих една прекрасна база за лечение на дископатии,ставни заболявания и други здравословни проблеми.Само,че това място се води IМБАЛ-база Драгалевци в град София и се води болнично отделение(VВО) на тази софийска болница.Намира се в квартал(село)Драгалевци на последната спирка на автобус 93 горе в планината Витоша над Драгалевския манастир.

Настаняването там става чрез предварително заплануване поне седмица по-рано в приемния кабинет,който се намира в самата болница в София на бул."Патриарх Евтимий"№37.При записването ви обясняват какво трябва да си приготвите за приемането и на коя дата да се явите в приемния кабинет.Лечението е по пътека към НЗОК и е около 7 до 10 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви да влезете в сайта на НОИ и от там да проверите санаториумите и местата за лечение на дископатия.

Като влезете в сайта от ляво има панел влезте на профилактика и рехабилитация.Там ще намерите местата,на които можете да отидете.

Ако сте на трудов договр и са ви платени всички здравни осигуровки,НОИ поема 90% от разходите.

Има телефон,на който може да звъннете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.