Премини към съдържанието
stereofonix

RQ: С коя програма мога да сваля всичко това?

Препоръчан отговор

с коя програма мога да сваля всичко това -> http://info.datacom.bg/classical/music/mp3/ защото в папката има оче папки и ако си играя една по една да отварям и сеифам ще ми отнеме цяла вечност за това ако има няква програма или идея как да драпна всичко това с по малко маневри ще сам мн доволен... благодаря на всички който ще ми помогнат cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с Teleport Pro (има я на заглавната страница).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може да пробваш с FlashGet има верочтност и да стане  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

а случайно да ми кажеш как става това с флашгета защото аз не мога да се сетя макар че сам ползвал таз програма доста време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами даваш десен бутон на "To Parent Directory" даваш сваляне на всички с Flash Get и така трябва да стане. Пробвай от опит глава не боли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами даваш десен бутон на "To Parent Directory"  даваш сваляне на всички с Flash Get и така трябва да стане. Пробвай от опит глава не боли

<{POST_SNAPBACK}>

Това няма да проработи с Flashget ще ти свали само линковете за страниците... Определено Teleport Pro има си и wizzard лесно е ще се оправиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дам мисля че с Teleport.Pro ще стане да сваля всичко мерси много ако има нещо което ме спира ще ви кажа :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дам мисля че с Teleport.Pro ще стане да сваля всичко мерси много ако има нещо което ме спира ще ви кажа  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Може да пробваш и с WebCopier

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.