Премини към съдържанието
tenfon

Convert Swf-Gif вече втори път опитвам и не става.

Препоръчан отговор

Със Magic Swf2Gif не става със Swf2Gif Avi Converter също със флаш макромедиа става но с гадно качество.Какво да направя мамка му .. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със Magic Swf2Gif не става със Swf2Gif Avi Converter също със флаш макромедиа става но с гадно качество.Какво да направя мамка му .. sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

За флашчето с очите ли става на въпрос :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За флашчето с очите ли става на въпрос :)

<{POST_SNAPBACK}>

Да.Искам да си го сложа като аватар но или качеството ше се развали или размера ше е прекалено голям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Два SWF файла и два GIF. Използвал съм Magic SWF2GIF за единия GIF (по-големия), за втория извадих с IrfanView всички фрeймове от първия, и с Easy GIF Animator отново ги сглобих , като махнах някой от фреймовете за намаляване на размера. Можеш да свалиш ZIP-а с четирите файла оттук. Сигурен съм, че постигнеш по-добър резултат !

Редактирано от cecov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Два SWF файла и два GIF.  Използвал съм Magic SWF2GIF за единия GIF (по-големия), за втория извадих с IrfanView всички фрeймове от първия, и с Easy GIF Animator отново ги сглобих , като махнах някой от фреймовете за намаляване на размера. Можеш да свалиш ZIP-а с четирите файла оттук. Сигурен съм, че постигнеш по-добър резултат !

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря ти много.Но точно в програмата ми е проблема.Не мога да намеря сериен номер иначе до сега да съм го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти много.Но точно в програмата ми е проблема.Не мога да намеря сериен номер иначе до сега да съм го направил.

<{POST_SNAPBACK}>

Magic SWF2GIF ли имаш предвид ? Аз също не съм я регистрирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Magic SWF2GIF ли имаш предвид ? Аз също не съм я регистрирал.

<{POST_SNAPBACK}>

Да за нея става въпрос.Ами незнам защо но аз ако не я регистрирам и ми дава няква грешка с два бутона Don`t Send / Send Error Report.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.