asenv

Как да направя, че сайта ми да излиза в Гугъла

5 мнения в тази тема

Здравейте,

Моля за Ви за съвет, как да направя сайта си, респективно съдържанието му или част от него, да излизат при търсене на определени ключови думи в Гугъла?

Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чудесно написано обяснение на български.

host.bg help

Препоръчвам да се прочетат всички секции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря Ви!

Ще се справя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Освен всичко описано по-горе от типа на... метатаговете за робот машиите на търсачките, и за ключовите думи, най-голямата тънкост е да закачиш хипер линк от началната страница на твоя саит към някой често посещаем саит или под формата на въпрос във някой по-известен форум да си сложиш и линка към твоята страница... ( в повечето случай когато се отнася за форуми от типа на ...може ли да ми видите сайта, че да ми кажете какво Ви е мнението...) исинската причина е,че се цели да се "Възбуди" интереса на робот машините ... Като цяло ако има добр саит с добър реитинг в гугала и вече са се закачили периодично да го ровят търсачките и вас ще ви издърпат в предни позиции .. самата логика е че се следват всички връзки на саита "Майка" а от там се стига и до вашия... Защо си мислите, че е цялата тази размяна на банери .. или защо има сайтове които Ви дават да си правите реклама ... прото да са в по предни позиции в търсачките а от там и да искат по големи комисионни за реклама при тях. Освен всичко важно е и точното подбиране на ключовите думи в мета таговете .. но не прекалявайте .. 5-7 са достатъчни ... Аз имах един саит които какво ли не правих за да излезе дори в по задни позиции на гугала .. На други търсачки се показваше и то в челните .. явно гугал машините търсят по друг критерии... Докато не попаднах на един руски форум и там братята руснаци обясниха да се закача на известен саит или форум ... Това и направих под формата на реклама или на форуми с въроси които винаги се задават в подобни ситуации исках мнение .. Естествено не всички мнения ми харесваха .. но целта бе да има интерес към линка .. и за 10-тина дни се показах на челните редици в гугала при задаване естествено на думи които пуснах в метатаговете... Сега този саит използвам за да закачам други линкове на сайтчета които правя.. За мен формулата проработи ...

Редактирано от virtual.phantom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход