Премини към съдържанието
DreAMs

Програма за направа на SETUP (инсталатор)

Препоръчан отговор

Преди няколко месеца зърнах някъде една руска програма, която предлагаше да направи един setup файл, в който да си сложа всички програми, които искам да се инсталират от едно CD или DVD. Обаче забравих как се казва програмата и сега като се сетих, че ми трябва търгнах да я търся! Да обаче уви sad.gif !!! Като не я помня ... Потърсих където се сетих, но не намерих нищо, което да ми напомни за нея! Потърсих сходни програми, но никоя не направи това, което казваше, че ще направи онази програмка!

Ако някой може да помогне да оправим този проблем ще му бъда искрено благодарен, поне 100 GB време :) !!!

Шегичка!

Ако наистина има някой, който да знае за някой такъв софтуер, само да прати имената на програмките, аз ще си ги дръпна и ще видя коя какво и как прави и после ако искате ще дам подробна информация за всяка програма по отделно!

МЕРСИ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До колкото разбирам искаш програма с която да си направиш диск с меню и ауторън с желани програми но всичкото да е поместено на един единствен файл (Setup)? Ако е така, това което ти трябва е: IndigoRose Autoplay Media Studio v6.0. Това е най-доброто за целта;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.