Премини към съдържанието
fenomena

Link:- Подземен свят - 2 Еволюция

Препоръчан отговор

Здравейте,

слагам линка за филма и субтитрите на

Подземен свят - 2 Еволюция ако случайно си го тврсите и не

сте го открили , само тук и единствено в калдатата ще го намерите

http://www.data.bg/f.php?fid=11928561 линк за филма

http://www.data.bg/f.php?fid=12022028 линк за субтитрите

приятно гледане от мен :help: и Внимавайте :baby:

Редактирано от backata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз гледах филма оня ден и бях силно разоочарована....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз гледах филма оня ден и бях силно разоочарована....

<{POST_SNAPBACK}>

Аз гледах първата част и не мисля да правя грешка и със вторият филм като го гледам ;):hush::yanim::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

BizkiT, и ти ли, друже?

Аз го гледах по кината. На мен си ми хареса.. Но.. САмо на мен ли ми се струва така, или архзлодеите умряха ПРЕКАЛЕНО лесно?

Иначе главната актриса цепи мрака с очи и тяло ; )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм фенка на филма! Първата част много ми хареса, а сега гледах и Еволюция. Мисля, че е страхотен! Не мога да бъда разочарована, защото са се справили с всичко подобаващо! Общо взето се надявам и на трета част... жалко, че може и да няма. Но 2-те части са великолепни за мен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво му е на филма. Аз го гледах дори без субтитри и при това с доста добро качество и не беше никак зле. Кейт Бекинсейл е неузнаваема в тази роля-много секси вампирка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Превключвах си програмите и го хванах филма,обаче има един проблем незнам коя част съм гледала!!! sad.gif Акоимате вазможност да ми кажете?Разказваше се за войната между върколаци и вампири и имаше един,който може да бъде и върколак и вампир....Е,надявам се,че ще ми кажете коя част е това!!!!Миси предварително!!!!! :angry:

Редактирано от black_angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Превключвах си програмите и го хванах филма,обаче има един проблем незнам коя част съм гледала!!!  sad.gif Акоимате вазможност да ми кажете?Разказваше се за войната между върколаци и вампири и имаше един,който може да бъде и върколак и вампир....Е,надявам се,че ще ми кажете коя част е това!!!!Миси предварително!!!!!  :baby:

<{POST_SNAPBACK}>

Хехе, да ти кажа и в двете части се разказва за войната между върколаци и вампири.. и в двете части този вампир-върколак-човек участва - Майкъл, той е хибрид. А най-вероятно си гледала 1-ва част, защото само нея биха могли да я дават по телевизията, другата - "Подземен свят - еволюции" в момента се върти по кината на големите градове :wors:

Редактирано от baby_muse (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е кой-знае какво.Лично на мен ми стана скучно докато го гледах. Може би защото очаквах нещо по-интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филма е горе-долу добре. Не е нещо велико, но пък става за разстоварване. Но има едно нещо и в двете части, което е супер яко - КЕЙТ БЕКИНСЕЙЛ ! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не отричам че мацката е много яка,но в сравнение с първия филм, Еволюцията е малко блудкава а екшъна като от домашна видеотека.... ако има трета част дано да е на нивото на първата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еволюция определено отстъпва на първата част, макар и не с много. Идеята на филма е много добра (войната между върколаците и вампирите), но му липсва нещо. Не е така епичен както според мен би трябвало да бъде. И наистина злодеите умряха прекалено лесно. Но да, като цяло филма е добър за разтоварване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.