Премини към съдържанието
Wiched

Mkportal проблем

Препоръчан отговор

Имам проблем с качването на файлове направих категотии но когато тръгна да качвам нещо ми дава това

! Грешка ! - Не се поддържат такива разширения на файлове!

Не виждам и от админ панела да може да се определят формати за качването нито от самият фаил ако някой знае как да ги настроя да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А сигурен ли си тогава, че хостът, на който качваш поддържа .exe и .mp3 файлове? Покажи ни къде качваш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много е съмнително да е от хоста това съобщение. Според мен е или от настройките на самия портал или просто трябва да се качват само компресирани файлове като .zip и .rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам един проблем с МК Портал.Става въпрос за кирилицата.Кажете как да го оправя ?

Като дам примерно на форума от контрол панела и едит на някои език превеждам го до някаде саве-ам и излизам за да продължа по-късно или на другия ден, но когато вляза отново нещатата които съм превел ги виждам по този начин " ^$&%*# " за сяка буква по едно такова съчетание от индииски скриптове.... Кажете плс как да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.