Премини към съдържанието
crazy

Въпрос за качване на файлове на hit.bg

Препоръчан отговор

наскоро си купих ново ПС по мощно от старото ми и започнах да се интересувам повече от програмиране създаване на сайтовеи въобще как се преви всичко с което работя непрекъснато....искам да си направя саитче и ме насочиха към хит.бг защото е на български език. Аз несъм много навътре с нещата но искам да се науча...та регнах сайта само че сега незнам какво да правя пише ми "качете съдържанието на вашия сайт на сървъра." моля ви кайете ми как става това... :yanim::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти хубаво си се хванал да учиш програмиране, ама да знаеш, че не стават работите ей тъй с пръчица. Повечето неща на, които работиш, пък се правят от професионалисти, на които това им е работата. От много хора и с много разполагащо време.

Все пак, много радостно е, че се интересуваш и като гледам сериозно си се захванал. Браво!!! Само мерак да има :yanim:

И кажи какво по - точно искаш да правиш? Ако са уеб страници, чудесно - има много по темата в нета. Съжалявам, че в момента не мога да ти дам линк, но ще потърся. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изглежда си скочил много на дълбоко cool.gif

Това което задължително трябва да направиш първо е много четене.

Иди на места като Уроци за програмиране за начинаещи или подобни. Прочети (и разбери) нещата свързани с HTML и си готов. Може и някоя книжка да си купиш (или свалиш) напр. HTML by Example

Не си мисли че регистрирането на сайт в hit.bg е 95% от работата. По скоро е 0.095%

Ако искаш да си в час следи (и питай) във форумите

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Никои се не е родил научен по добре да не знаеш и да питаш отколкото да мълчиш.

http://www.sandia.gov/sci_compute/elements.html

http://eton.dir.bg/

http://www.stars.com/

Успех, като направиш страницата качи я да и хвърлим поглед. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както гледам, засега той ще пише сайт на HTML основа. Освен ако не желае да го направи бъкан с изображения, hit.bg ще му свърши идеална работа. 10МВ като начално пространство са добре. Та така - нека да говоря по естество:

Въпросът на човека беше как да качи файлове. Отговорът - след като се логнеш в акаунта си отново излизаш на главната страница. В ляво ще видиш линк, наречен "лични данни" - цъкни го. Следващият линк, който трябва да посетиш, се нарича "безплатен уеб хостинг". Намира се в горния десен ъгъл до логин кутията. Отново ти показва друга страница и тогава финално натискаш линка на дъното, наречен "сайт-админ". Ако няма никакви сайтове избери създаване на нов сайт в средата отгоре, задай име и точно обяснение.

След като създадеш сайта вече излиза на тази страница един линк с неговото име (примерно MitakaKaldata.hit.bg). Под името натисни "файлов мениджър". За да ъплоаднеш файл, просто натисни бутона Browse и го задай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ясно ми е че нещата стават много трудно, но аз искам да науча нещо повече

Митака видях това което ми каза, но там мога да си качвам така само разни фаилове ли??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.