Премини към съдържанието
NemeziS

Помощ относно покупка на ТВ тунер

Препоръчан отговор

Разгледах по форома обаче не открих това, което ме интересуваше такаче ако някои може да ми помогне в избора на тв тунер.

Значи интересува ме тв тунер до към 150 лева. Обаче ама вопще незнам по какво трябва да се избира един тв тунер и каква марка и т.н. Тука секи, който знае за какво става въпрост или пък има тунер и има добри впечатления, прави добри рипове и т.н. да си даде мнението защото това мисла че няма да ми е полезно само на мен, а тепърва който реши да си купи тунер. cool.gif

П.С. - много искам да си зема тунер, защото ми омръзна да бъда зависим от някой си ъплолдер в некой си тракер и да ми испусне някоя серия от някой сериал примерно и след тва да нема от къде да го намера :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз знам че на Pinnacle са много добри, но не са от най-евтините.

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Home/ <- официален сайт

http://www.computer2000.bg/articles/Pinnac...d_Hardware.html

<- В Computer 2000 им продават продуктите но незная дали там са най-евтини в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз знам че на Pinnacle са много добри, но не са от най-евтините.

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Home/ <- официален сайт

http://www.computer2000.bg/articles/Pinnac...d_Hardware.html   

<- В Computer 2000 им продават продуктите но незная дали там са най-евтини в България.

<{POST_SNAPBACK}>

10х за иформацията cool.gif

Редактирано от NemeziS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Разгледах по форома обаче не открих това, което ме интересуваше такаче ако някои може да ми помогне в избора на тв тунер.

Значи интересува ме тв тунер до към 150 лева. Обаче ама вопще незнам по какво трябва да се избира един тв тунер и каква марка и т.н. Тука секи, който знае за какво става въпрост или пък има тунер и има добри впечатления, прави добри рипове и т.н. да си даде мнението защото това мисла че няма да ми е полезно само на мен, а тепърва който реши да си купи тунер.  cool.gif

П.С. - много искам да си зема тунер, защото ми омръзна да бъда зависим от някой си ъплолдер в некой си тракер и да ми испусне някоя серия от някой сериал примерно и след тва да нема от къде да го намера  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Може да вземеш и AverMedia,не са лоши,а са значително по-евтини ;) ,от Pinnacle.За всекидневна(обикновена) употреба разликата няма да я усетиш.

Успех! :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

незнам каде се продават , но ако искаш ка4ествен ТВ тунер ти препоръ4вам Haupauge - струват си всяка стотинка . Преди няколко меесеца пуснаха цифров и аналогов ТВ туннер в едно - е това ве4е е страхотна идея според мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам "Pinnacle" и сам много доволен като работа. Единственото, което мога да кажа че им е недостатъка е тежкият softwere. За по-слабички машинки не го препоръчвам. Надявам се да съм ти бил от полза.

Успех cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом видиш ASUS да пише на опаковката, тогава бъди сигурен на 100% че ще да е нещо добро! cool.gif

Препоръка: ASUS My Cinema-P7131Dual

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.