Премини към съдържанието
Destiny

Честит Рожден Ден на Profruit!

Препоръчан отговор

cool.gif Честит Рожден Ден!

Много здраве, усмивки и щастливи моменти!

Наздраве!!! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честито рожден ден!Желая ти много здраве щастие любов и късмет и нека всички твои желания бъдат мои пожелания!Продължавай да в същия дух!Наздраве! :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честит рожден ден,много здраве и късмет и да им покажеш на американците как ще ги стигнем. :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравленията.Остарях с още една година.Възмъжах.Какво да се прави, всички сме подвластни на времето и ден като този има веднъж в годината в живота на всеки от нас.

Мога да ви разкажа, че рождения ден в Израел си е като в България.Богата трапеза, но без алкохол.През октомври отскочих до татковината и си бях взел ракиен концентрат.Днес той фалира, концентратът.Здраве да е.

Благодаря ви приятели , че се сетихте за мен.Като емигрант мога да ви кажа, че никак не е лесно. Сърцето, мислите и душата ти все те теглят назад.Още повече когато си сам.

Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пращам още един поздрав към теб - да си жив и здрав и много верни приятели ти желая!

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей .. чакай те и аз да го поздравя :eek: ЧРД и от мен желая ти много здраве, щастие, и най-вече любов, защото тя дава смисъл на всичко останало.. biggrin.gif ами.. друго какво да ти пожелая .. Прекарай си страхотно днес .. защото е твоят ден и твой ще бъде всеки следващ biggrin.gif:beer::eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честит рожден ден , желая ти много здраве , успехи и всичко което си пожелаеш да се сбъдва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЧРД, Profruit!

Пожелавам ти всичко най-добро в живота, много щастие, късмет и здраве. Хайде наздраве :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден приятелю.

Казвал си ми, че не ти е лесно, но знам, че намираш сили да се държиш. Надявам се искрено да продължаваш да намираш сили, да се бориш в един свят, където нещата са коренно различни и да правиш хората около теб щастливи, че те има.

Бъди жив и здрав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен

Желая ти здраве, защото всичко останало се постига :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.