Премини към съдържанието
Alt_CX

Въпрос за сериала "Изгубения свят"

Препоръчан отговор

Става въпрос за сериала, който е по книгата на Конън Дойл. Въпросът ми е знаете ли дали има трети сезон? Гледах първита два по AXN и свърши много... идиотски и със "Следва продължение". Но тази серия съм я гледала и преди (поне преди година мисля), така че се чудя има ли изобщо продължение.

Мерси :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еййй, много мерси, точно за това :) Сега остава да го пуснат и третия сезон, надявам се :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все още съм в търсене на линк-ове...., но може би ще те зарадвам поне с това :)

The Lost World OST - John Williams 1997

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси много, но аз търся по скоро това, което е в горния линк. Или по точно казано не търся нищо, защото няма субтитри никъде (или поне аз не намерих), а просто ме интересуваше дали има трети сезон и се оказа че има. Даже и да го намеря някъде няма да го разбирам, така че... по-добре да не го намирам sad.gif Сега ми остава да се надявам да го пуснат някога по AXN, пък ако не... ще го преживея.

ПП.Обаче попаднах на сайт с линкове към доста торент сайтове: http://members.chello.nl/~p.wiersema/list.html Надявам се, че ще свърши работа на някой. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ако чуете че го дават някъде обадете се моля моля моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.