Премини към съдържанието
doom_3

RQ:Търся програма за следене на температурата

Препоръчан отговор

Здравейте!Търся си програма която да ми изкарва температурата на харда и вс. в компа :ph34r: ,и да показва натовареноста на CPU-to...Дайте ми линк за някоя такава която използвате и сте доволни от нея,и да не товари ПС-то ;) ...Мерси предварително...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нещо не ме грее тая програмка sad.gif ...някоя по лека да знае някой ???

може и с Hddlife - http://www.hddlife.com

HDDlife is the protection of your personal information!

Your relatives' photos, your tourist videos, your diary and notebook, messages from friends, business information and documents - are you ready to lose it all at once?

All your data , everything you need both for your work and for your rest is stored on the hard drive of your computer even after it is switched off . It is the hard drive , not the processor , of your computer that really matters to you because if it breaks down , all your data – both personal and business – will be permanently lost.

не се обиждай ама тая хич нестаа кат за мойте изисквания :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Нещо не ме грее тая програмка sad.gif ...някоя по лека да знае някой ???

HDDlife is the protection of your personal information!

Your relatives' photos, your tourist videos, your diary and notebook, messages from friends, business information and documents - are you ready to lose it all at once?

All your data , everything you need both for your work and for your rest is stored on the hard drive of your computer even after it is switched off . It is the hard drive , not the processor , of your computer that really matters to you because if it breaks down , all your data – both personal and business – will be permanently lost.

не се обиждай ама тая хич нестаа кат за мойте изисквания :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

• Controlling the health of your hard drives using the S. M. A. R. T. technology.

• Constantly monitoring the state of your hard drives in the background mode.

Displaying the temperature of your hard drives.

• Disk free space info and control.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Позачетох се и в същност може и да ми хареса но,маи ще товари компа,щото разгледах screenshots и забелязах че тя предлага доста екстри,но маи и ще си взима по нещо ако ме разбираш :ph34r: ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

SpeedFan също разполага с такива опции и я има на нашата заглавна страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има подобни програмки за yahoo widget, но не знам дали товарят компа. при мен вървят много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имаше едно HDTemp или DTemp за следене на температурата на Hard Disk-а виж я. Много е лека или поне последната версия, която бях виждал беше такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    SpeedFan също разполага с такива опции и я има на нашата заглавна страница.

<{POST_SNAPBACK}>

Перфектна е! А се препоръчва от "Админче" cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

със Speedfan съм.Много съм доволен само че не мога да разбера какво са ми темп 1 и темп 2(имам темп1,2,3 и HD0). А също така как да си променя долу на таскбара напр да ми показва темп на процесора(темп 3) а не темп 1 която винаги си ми е на 25

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

EVEREST Ultimate Edition-това ти трябва има български интерфейс-и освен температура ти показва много други неща....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пробвай PC Wizard 2006 с нея съм постоянно може да гледаш всичко темперетурата на всичко и много други приложения :)

ето ти и линк

a това е малко информация

Мощната програма замислена да анализира и тества Вашата компютърна система предоставяйки обстоен анализ. PC Wizard е способен да идентифицира голяма скала от системни компоненти, като поддържа най-новите технологии и стандарти. Този инструмент е периодично обновяван (обикновено веднъж на месец) за да предоставя най-точни резултати. Софтуера може да анализира и тества много видове хардуер като CPU, Cache, RAM, Hard Disk, CD/DVD-ROM, Removable/FLASH Media, Video, MP3 compression. Програмата е с много лесен за навигация и същевременно красив дизайн, малка на обем и напълно безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.