Премини към съдържанието
shedule

Проблем с PC ?

Препоръчан отговор

Първата възможност е за забравена дискета във флопи дисковото устройство.

Втората възможност е ако е скапан MBR сектора на твърдия диск.

Третата възможност ако е затрита операционната система от теърдия диск.

Четвърта възможност ако си си форматирал по някакъв начин твърдия диск.

Както виждаш много възможности. Но за да ти помогне някой, то е необходима малко история на проблема. Като например какво си правил преди да ти се появи това съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи ситуацията е следната форматирам харда с инсталационния диск на WinXP, рестартирам и слагам инсталационен диск с Ubuntu Линукс и стигам до формат на харда и там се лутах и избрах как да е да го форматне ,показа че форматира но не мръдна нито един процент и аз го изчаках известно време и рестнах компа (и все още не знам коя отметка точно да избера) ,

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=16878

но това е друга тема. Лошото е че слагам инсталационен диск и не иска да го разпознае и толкоз.

Сложих харда на другия компютър и си върви даже пробвах да прехвърля един фаил на него(това би трябвало да означава че работи) диска с Ubuntu също го изпробвах на другото PC - и той работи. Като събрах конфигурацията както си е на проблемния компютър влязох в BIOS и проверих дали ги разпознава - всичко беше

OK , но проблема със този надпис който ви обясних си стои. sad.gif

@Nikfox какво означава това : "Втората възможност е ако е скапан MBR сектора на твърдия диск."

Но си мисля че и това не е щом го пускам на другия компютър и работи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.