Премини към съдържанието
Jonny_B

Проблем с PC Security

Препоръчан отговор

Значи проблема ми е такъв.

Свалих си програмата PC Security и като я инсталирах ми се появи доло до старт менуто там кадето са показани вклучените процеси.След време реших да я истрия , обаче като искам да я истрия ми иска някакъв код на програмата.Обаче аз не можах да го намеря и вчера реших да се порова малко в програмата.Обаче като натиснах на нея с дясното копче и ми се появи едон процес looc sustem и аз без да искам го натиснах.След това ми стана тъмен екрана и ми иска парола обаче аз не знам каква е паролата(и да ви кажа че не съм писал никаква парола преди това).И реших че ако рестартирам компа ще се оправи сичко обаче после като ми зареди и ми се появиха доло процесите пак ми стана тъмен екрана и ми иска парола за да мога да отклуча системата. sad.gif:angry:

Ако може накои да ми каже как мога да си го оправя ще съм му много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи проблема ми е такъв.

Свалих си програмата PC Security и като я инсталирах ми се появи доло до старт менуто там кадето са показани вклучените процеси.След време реших да я истрия , обаче като искам да я истрия ми иска някакъв код на програмата.Обаче аз не можах да го намеря и вчера реших да се порова малко в програмата.Обаче като натиснах на нея с дясното копче и ми се появи едон процес looc sustem и аз без да искам го натиснах.След това ми стана тъмен екрана  и ми иска парола обаче аз не знам каква е паролата(и да ви кажа че не съм писал никаква парола преди това).И реших че ако рестартирам компа ще се оправи сичко обаче после като ми зареди и ми се появиха доло процесите пак ми стана тъмен екрана и ми иска парола за да мога да отклуча системата. sad.gif  :angry:

Ако може накои да ми каже как мога да си го оправя ще съм му много благодарен

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвай в Safe Mode :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    To uninstall  enter the password, click the "Settings Screen" icon, click the "Admin." tab,  and click "Uninstall PC Security".

You can try PC Security™ with no fear as it doesn't change any system configuration. If you decide not to use it, it has an uninstall feature that removes it completely from your machine!

Виж в Help-а на програмата каква парола по подразбиране е зададена.

pwdmaint.gif

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

stm:

Пробвах със Safe Mode обаче нищо не стана.Влезнах в системата унинсталнах програмата обаче нищо не стана.

stanley56

Как да видя Help-а кат не мога да влезна в системата а пък кат влезна под Safe Mode ми показва че съм я унинсталнал?

Моля за още съвети как да си оправя системата.

Защото нали ви казвам нищо не мога да направя на този комп само черен икран и да напиша някаква парола (мисля че паролата е серииния номер на програмата обаче не съм сигорен)

Редактирано от vipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси за сериините номера сега ще се прибера у нас и ще пробвам.

Ако не стане ще ви пиша пак :)

Много ви благодаря за помоща оправи се сичко.

stanley56:

Благодаряти!!! :angry::wors::wors::wors::wors::wors:

И на всички които и стане това да знаят че паролата е "SECURITY"!

Редактирано от vipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    stanley56:

Благодаряти!!! :baby:  :wors:  :wors:  :wors:  :wors:  :wors:

И на всички които и стане това да знаят че паролата е "SECURITY"!

<{POST_SNAPBACK}>

Пия водка cool.gif Със здраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.