Премини към съдържанието
shedule

Код за Upload на FTP?

Препоръчан отговор

Начинаещ съм и не знам как да направя така че да upload-ват на FTP-то ми.Този pic е какво представлява на практика :

uploadfile2bn.jpg

А ето и файла на който е инфото:

Programming___PHP___MySQL_Web_Development

Понеже нищичко не разбирам въпреки че имам готовия код.Кода започва от 352стр. на-долу .Къде трябва да сложа това чудо?

Моля помогнете ми! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е за ъплоад на HTTP, не на FTP

За FTP - тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да може на сървъра ми да могат да се регистрират и по този начин който посочих да upload-ват файлове(да си имат собствени папки).Понеже не съм се занимавал и не разбирам какво трябва да направя и как се съгласува с MySQL.Затова ви моля за помощ.Ако може да ми опищете стъпка по стъпка как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чакай сега. За какво ти е MySQL само заради едната регистрация? Всеки FTP сървър предлага такава опция - създаваш отделни потребители или групи от потребители, със собствена парола и права, зададени от тебе. Можеш да направиш така, че всеки потребител да има достъп до различни папки и да бъде с различни права в тях, каквито ти искаш. Ако държиш да виждаш кой какво е правил, най-простият начин е .log-файлът - прави го всяка програма, само че се задава обикновено като допълнителна опция. MySQL ти трябва, ако, да речем, искаш да си пуснеш търсачка (по http!) или да ползваш някакво друго приложение с база данни. Най-простият начин е XAMPP - инсталира ти всичко необходимо. Аз лично ползвам още и FTP Search 0.28 - и толкова. Неудобството на тази търсачка е, че трябва да ъпдейтваш базата данни ръчно - аз го правя един-два пъти дневно; освен това съм заменил вградената FileZilla с Gene6 FTP Server - има повече опции и настройки. И толкоз...

ПП. Ако все пак държиш да ъплоудват по http (само не знам защо), Fastream NetFile Web Server поддържа такъш ъплоуд. Другото е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

@Wankata Благодаря ,но исках да разбера къде да напиша тея готовите кодове затова ви ги upload-нах да ги видите и да ми помогнете поне малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.