Премини към съдържанието
stilkoo

компютъра не разчита диск направен от двд рекордер

Препоръчан отговор

Купих си двд рекордер самсунг HR775 всичко е перфектно, но когато запиша от хард диска на рекордера на двд диск компютъра ми не разчита диска пробавах и на преносимия комп и там не стана показва ми, че диска е празен а той е на половината записан...Ясно е, че трябва да инсталирам нещо на компа но какво кодек, драйвер....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купих си двд рекордер самсунг HR775 всичко е перфектно, но когато запиша от хард диска на рекордера на двд диск компютъра ми не разчита диска пробавах и на преносимия комп и там не стана показва ми, че диска е празен а той е на половината записан...Ясно е, че трябва да инсталирам нещо на компа но какво кодек, драйвер....?

Това Ви е DVD-то:

SAMSUNG DVD-HR775:

-DVD РЕКОРДЕР 250 GB HDD

-ВЪЗПРОИЗВЕЖАНЕ : DVD-RAM/DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW/HDD

-ВИДЕО ФОРМАТ : MPEG2

-HDD : MAX264HR

-СКОРОСТ ЗАПИСВАНЕ ОТ DVD КЪМ HDD : 4X

-СКОРОСТ ЗАПИСВАНЕ ОТ HDD КЪМ DVD : 4X

-G-CODE / VIDEO+ / SHOW VIEW

-JPEG ФОТО АЛБУМ

-PROGRESSIVE SCAN

-HDMI ИЗХОД МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ : 1080p

-USB 2.0

При правилна инсталация на операционната система, всички аудио и видео кодеци също инсталирани, няма да имате никакъв проблем при четене или записване на такива дискове и с компютъра. При наличието на DVD записвачка, разбира се. Другият вариант да не Ви чете диска компютърът, е последният да е стар и на него да има CD устройство , което не чете DVD дискове.

За DVD рекордера има данни, но за компютъра Ви - гола вода.Нали се досещате, че хората не са гадатели?

Редактирано от lz4jw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я пробвай първо да финализираш диска от менюто на рекордера, и тогава го пускай на компютъра.

Естествено, след като го финализираш, няма да можеш да записваш повече на него. Затова е добре да се ползват RW дискове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всички дискове записвани на DVR или DVD камера, освен DVD+RW трябва да се финализират за да могат да се четат от друго устройство освен на това на което са записвани.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мерси на всички след финализирането на диска нямах никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.