Премини към съдържанието
Kernao

Търся драйвер за Hp G62 за XP

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния въпрос... Взех си Лаптоп Hp G62, чист, без ОС. Сложих му Windows 7 , защото ми казаха че, мога да сложа само Win7 или Vista... А за да мога да сложа XP ще ми трябва някакъв си драйвър... Въпроса ми е, що за драйвър е това, някаква идея откъде да го намеря? Иии ако има възможност, няма да откажа и малко инструкций да не "ос*ра работата" ... :rolleyes:

Надявам се някой да се отзове :) Благодаря предварително!

Редактирано от capnemo
    заглавието (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www8.hp.com/bg/bg/support-drivers.html избираш драйвери и софтуер и в полето после си пишеш точния модел на лаптопа ... или само G62 и си търсиш от списъка който ще ти даде ... избираш XP (ако има) и сваляш driver-ите ... не е само 1 да знаеш ... :rolleyes: ако няма става по сложно, аз не виждам смисъл да слагаш XP, ама ти си знаеш :)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www8.hp.com/bg/bg/support-drivers.html

избираш драйвери и софтуер и в полето после си пишеш точния модел на лаптопа ... или само G62 и си търсиш от списъка който ще ти даде ... избираш XP (ако има) и сваляш driver-ите ... не е само 1 да знаеш ... :) ако няма става по сложно, аз не виждам смисъл да слагаш XP, ама ти си знаеш :)

Окей, направих както ми каза... само че драйвер за XP няма... само за Win7 :(

Ако не ти е проблем, ще можеш ли да ми обясниш "сложния" начин? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

това за winxp е за човек който е на ти с техниката , но явно ти не си :) слагай си win7 и си свиркай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"сложния" начин може и да не доведе до успех или само до частичен такъв ... може да пробваш с диск на K-Systems да ти намери driver-и след като инсталираш XP, вероятността за това е малка а и да намери нещо ще са 1-2 driver-a които няма да помогнат особено ... трябва да видиш всички компоненти на лаптопа от кой производител са ... Видео карта, чипсет, LAN/WLAN, Bluetooth (ако има), touch pad и т.н. и да търсиш из сайтовете на производителите, което ще отнеме доста време ... и не се знае крайния резултат, другото което е ... едва ли ще можеш да подкараш quick launch бутоните на клавиатурата, може би driver от друг модел лаптоп G62 да е съвместим, но не се знае от кой точно ... след като намериш определен брой driver-и (примерно Видео, чипсет, LAN/WLAN - предполагам че ще се намерят по лесно) може да се обърнеш към support-a на HP и да питаш за останалите driver-и с кой модел може да са съвместими примерно .... и то става една играчка за едно старо XP (а може и нищо да не стане и да си загубиш няколко дни в търсене и много нерви) ... дето няма смисъл, XP-o само ще ти спъва системата според мен ... слагай една седмица и усети power-а :)

Редактирано от TheDarkAngelOfHope (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.