Премини към съдържанието
prettyliar

Как да си настроя часовника на компютъра

Препоръчан отговор

Часовника на компа ми не е сверен.. не знам точната часова зона и затова когато си пиша в скайпа примерно и някои съобщения отиват на майната си (извинявям се) и трябва да го настроя с няколко минути напред всеки път, което е досадно и се чудя дали някой може да ми помогне.. :)

Редактирано от smiley22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Часовника на компа ми не е сверен.. не знам точната часова зона и затова когато си пиша в скайпа примерно и някой съобщения отиват на майната си (извинявям се) и трябва да го настроя с няколко минути напред всеки път, което е досадно и се чудя дали някой може да ми помогне.. :)

Как така не знаеш в коя часова зона си ?

Не си ли знаеш държавата и града ?

Освен това часовите зони са на различни часове (с няколко изключения, които са на 30 минутни разлики).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как така не знаеш в коя часова зона си ?

Не си ли знаеш държавата и града ?

Освен това часовите зони са на различни часове (с няколко изключения, които са на 30 минутни разлики).

ЗНАМ Я!! Просто като я сложа нея и не става.. не е точния час, незнам защо.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЗНАМ Я!! Просто като я сложа нея и не става.. не е точния час, незнам защо.. :)

Лятното часово време вземаш ли предвид ?

Какво не става ?

Не можеш ли да кажеш : задал съм часова зона +2 часа, а вместо 16:41 излиза 17:41

И преди да се караш, погледни какво си написал в първия пост : не знам точната часова зона

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

момиче съм и ЗАРЕЖИ!

на третия таб за настройка на часовника има Internet time, там задаваш примерно time.windows.com, а зоната е Европа/София. Като е хубаво да го настроиш приблизително на точното време, иначе няма да се настрои сам ако разликата е повече от 5 или 6 минути. И сложи отметка на "Automatically....." за да преминава автоматично на лятно и зимно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на третия таб за настройка на часовника има Internet time, там задаваш примерно time.windows.com, а зоната е Европа/София. Като е хубаво да го настроиш приблизително на точното време, иначе няма да се настрои сам ако разликата е повече от 5 или 6 минути. И сложи отметка на "Automatically....." за да преминава автоматично на лятно и зимно време.

Благодаря ти :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.