Премини към съдържанието
epata

Въпрос относно KORG KAOSS PAD 3

Препоръчан отговор

Въпросът ми е дали има програма, която да ми пресъздаде KORG KAOSS PAD 3. По просто казано трябва ми виртуален KORG KAOSS PAD 3 за Windows XP SP3. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Въпросът ми е дали има програма, която да ми пресъздаде KORG KAOSS PAD 3. По просто казано трябва ми виртуален KORG KAOSS PAD 3 за Windows XP SP3. :)

Да не да съм се изказал така че да не сте разбрали какво искам !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да не да съм се изказал така че да не сте разбрали какво искам !!!

То е лесно да се намери за какво говориш и мисля , че е ясно че ти трябва емулатор на програма, който наподобява Тази джажа за да можеш да ползваш компютъра поради това, че същия KORG струва почти колкото компа. Не че не сме разбрали, но за целта си има музикални магазини и можеш да направиш много по добра справка при тях. Навярно за това говориш: Редактирано от lz4jw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То е лесно да се намери за какво говориш и мисля , че е ясно че ти трябва емулатор на програма, който наподобява Тази джажа за да можеш да ползваш компютъра поради това, че същия KORG струва почти колкото компа. Не че не сме разбрали, но за целта си има музикални магазини и можеш да направиш много по добра справка при тях. Навярно за това говориш:

Точно за тази джаджа наречена KORG KAOSS PAD 3 говоря. Наистина струва колкото компа вървят около 700-800 лева, емулаторът ми трябва за да разуча по добре функциите на KORG KAOSS PAD 3 тоест да свикна да си боравя с него. Колкото за справката с музикалните магазини едва ли ще могат да ми помогнат (според мене), а и съм от Бургас и не сам запознат много добре с музикалните магазини ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно за тази джаджа наречена KORG KAOSS PAD 3 говоря. Наистина струва колкото компа вървят около 700-800 лева, емулаторът ми трябва за да разуча по добре функциите на KORG KAOSS PAD 3 тоест да свикна да си боравя с него. Колкото за справката с музикалните магазини едва ли ще могат да ми помогнат (според мене), а и съм от Бургас и не сам запознат много добре с музикалните магазини ...

Важното е, че сме те разбрали. Дори и по китайски да беше писал, пак щяхме да разберем. За съжаление обаче, трудно бихме ти помогнали точно с такъв емулатор. Потърси чрез "Googe" по страниците на " KORG KAOSS PAD 3" Може и да срещнеш някаъв софтуер наподобяващ го за компютърна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единственото което открих е този сайт ... ама за да си теглиш трябва и да си плащаш...

Редактирано от capnemo
    2.10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.