Премини към съдържанието
Authorless

Създаване на поща за Вашият сайт! Как?

Препоръчан отговор

Моля Ви за малко помощ! Имам нужда от пощенска кутия за моят сайт! imagenova.net е сайта ми, а пощата искам да има следният вид : support@imagenova.net Моля Ви, помогнете! Съжелявам, ако адреса на сайта ми се счита за спам, просто исках да покажа какво имам в предвид за самата поща... надявам се, че ще ми бъде помогнато. Благодаря на всеки който опита!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моля Ви за малко помощ! Имам нужда от пощенска кутия за моят сайт!

imagenova.net е сайта ми, а пощата искам да има следният вид : support@imagenova.net

Моля Ви, помогнете! Съжелявам, ако адреса на сайта ми се счита за спам, просто исках да покажа какво имам в предвид за самата поща... надявам се, че ще ми бъде помогнато. Благодаря на всеки който опита!

тези настройки по принцип трябва да си ги направите сами!Проверете внимателно настройките на домейна/хостинга.Това обикновена е redirect mail опция! Редактирано от maver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не му върши работа.Публикувано изображение

Поща може от cPanel.Публикувано изображение

Редактирано от roy2roy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

мога да ти предложа хостинг на пощата само за без пари, трябва само да пренасочиш MX записа към мен. имам web interface и перфектен спам филтър ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.