Премини към съдържанието
ratewis

Нокиа Н95 реплика или оригинал

Препоръчан отговор

здравейте :yanim: та-а видях в един сайт две различни картинки на нокиа н95 и на нокиа н95 8гб и не бяха различни заради модела а защото на гърба на едната пишеше "Нсериес Нокиа" а на другата пишеше само "Нокиа". Чувал съм че на репликите пише едното а на оригиналите другото но не мога да се сетя кое за какво беше :down: та-а ще ми каже ли някой как да различа оригинала от репликата

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте :(

та-а видях в един сайт две различни картинки на нокиа н95 и на нокиа н95 8гб и не бяха различни заради модела а защото на гърба на едната пишеше "Нсериес Нокиа" а на другата пишеше само "Нокиа". Чувал съм че на репликите пише едното а на оригиналите другото но не мога да се сетя кое за какво беше :( та-а ще ми каже ли някой как да различа оригинала от репликата

много лесно при всички модели.Отворете на опциии на език и прегледайте възможните езици.Има ли Китайски и опростен Китайски като опциии търсете друг телефон ;) !!! Редактирано от maver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разглоби панела на телефона Nokia N95 8gb репликата на мястото на инфра червения порт има слот за карта памет... Оригиналната никия няма такова нещо :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.