Премини към съдържанието
PaLMaL

Хард-ресет на NOKIA 3250 XM

Препоръчан отговор

Здравейте, От няколко дни имам проблем с телефона ми.Качвам си песни от компютъра и след като избера да акуализирам фонотеката ми иписва 0 добавени и изчезват всичките където са били преди това.Махам картата памет , слагам я отново и се показват (песните) , но като натисна да акуализира фонотека , пак става същото.Искам да разбера дали ако му дам хард-ресет ще се оправи проблема ? И след него изтриват ли се приложенията където съм качвал ? ПП: Да отбележа , че съм си активирал пакет от Глобул - GO WEB Unlimited 10 (безплатен интернет).Ще мога ли след това пак да го ползвам или трябва да си го поръчвам отново ??

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

От няколко дни имам проблем с телефона ми.Качвам си песни от компютъра и след като избера да акуализирам фонотеката ми иписва 0 добавени и изчезват всичките където са били преди това.Махам картата памет , слагам я отново и се показват (песните) , но като натисна да акуализира фонотека , пак става същото.Искам да разбера дали ако му дам хард-ресет ще се оправи проблема ? И след него изтриват ли се приложенията където съм качвал ?

ПП: Да отбележа , че съм си активирал пакет от Глобул - GO WEB Unlimited 10 (безплатен интернет).Ще мога ли след това пак да го ползвам или трябва да си го поръчвам отново ??

Това за което говорите е софтуерен проблем по принцип. Пробвайте с друга карта за памет,защото всяко правило има изключение.Първо пробвайте с друга карта после рестаирате с комбинацията от 3те бутона. Изтриват се всички приложения (включително лична информация като смс - и, календар и прочие).Телефонът трябва да е зареден на максимум.

ПС: Услугите от глобул са си към глобул и нямат нищо общо с вашият телефон,освен настройките разбира се.Ако са правени от тях и няма как да ги получите отново просто ги препише внимателно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това за което говорите е софтуерен проблем по принцип. Пробвайте с друга карта за памет,защото всяко правило има изключение.Първо пробвайте с друга карта после рестаирате с комбинацията от 3те бутона. Изтриват се всички приложения (включително лична информация като смс - и, календар и прочие).Телефонът трябва да е зареден на максимум.

ПС: Услугите от глобул са си към глобул и нямат нищо общо с вашият телефон,освен настройките разбира се.Ако са правени от тях и няма как да ги получите отново просто ги препише внимателно

След хард-ресета , проблема не се оправи.Явно е от картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,имам една Нокиа 6110 навигатор която не бях използвал от няколко месеца, но сега ми се развали БлекБерито и пак опрях до нокиата.Но какво бе6е моето у4удване когато след като я пуснах тя ми поиска код за защита съответно аз въведох стандартният 12345 но не се получи нищо дори и след 50 опит.инсталирах си NSS ,Nokia PC Suit ,но тя просто не разпознава Usb кабела,Опитвах със 3 копчета заедно/зелена слушалка,звезда и 3/нищо.дайте съвет защото съм зад граница а не ми се купува нов телефон.благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,имам една Нокиа 6110 навигатор която не бях използвал от няколко месеца, но сега ми се развали БлекБерито и пак опрях до нокиата.Но какво бе6е моето у4удване когато след като я пуснах тя ми поиска код за защита съответно аз въведох стандартният 12345 но не се получи нищо дори и след 50 опит.инсталирах си NSS ,Nokia PC Suit ,но тя просто не разпознава Usb кабела,Опитвах със 3 копчета заедно/зелена слушалка,звезда и 3/нищо.дайте съвет защото съм зад граница а не ми се купува нов телефон.благодаря

-*#7370# е кода за ресетване,но във вашия случай,има вероятност да се наложи преинсталация на софтуера-дано ресета помогне... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.