Премини към съдържанието
Astromidel

13-състояния на Душата ?!

Препоръчан отговор

Отварям тази нова тема но в никакъв случай не копирайте чужди мнения от други форуми за да ги споделяте тук !!! Моля,дайте свобода на израз само на ПОДСЪЗНАНИЕТО ВИ !!! ( никой няма да Ви се смее на нестандартните идеи,мисли и отговори които ще поместите тук в този форум )!!! Едва ли някои знае но в езика на Роми-те се посочват 13-различни форми и по естество състояния на Душата в различните измерения на Вселената Вселените са 2-бр 1-ва е Духовната Вселена( РАЗУМНА- първородната и първородната духовна-безплътна цивилизация е именно Душата и Бог) 2-ра е Материалната Вселена ( всичко което съзнанието ни чрез очите вижда е цялата вселена и галактиките в нея) 3-живот на материята по ред а)минерали б)растения в)животни ( електрон,протон,неотрен са атомите които раждат всяка една материя)!!! НА БАЗАТА НА ТЪМНИНАТА СА СЪТВОРЕНИ ДВЕТЕ ВСЕЛЕНИ !!!! Важно !!! 1-душата има вибрация( посочете кои са вълните) 2-душата има цветове( как ви са цветовете на Душата в енергийна форма ) 3-душата от енергия се превръща в материя ( кои са според Вас състоянията от зародиша до смъртта на Душата)??? 4-душата след смъртта на тялото в което се е превъплатила минава през тъмния или черния тунел ( черните дупки във вселената) 5-душата живее в мозъка на Човек( посочете и вашето мнение) 6-душата е смъртна( душата в енергийна и материялна форма умира но не се губи във вселената а само променя формата си) Теорията на Айнщайн е НЕ-вярна !!! Готов съм с всеки един от Вас да споря И съм убеден че ще го оборя с факти и доказателства ( разполагам само с частични преводи от ромски на български и така съм открил тайните кодове на ромския език които са закодирани в самия език на Рома) Тук съм Ви поместил една ,две странички от книгата ми !!! ( дано разберете смисъла на това което се стремя да обясня под формата на приказка) „Учителю, готови ли сме?” – учтиво злото Билачшо се обърна към Пхурано Папо. - Да, сине, мисля, че вече можем да напуснем тялото на Кхам. Той сега спи дълбоко, няма да усети, че сме го напуснали. Сънят на хората е една малка смърт. А както ти е известно, отсъствието ни едва ли ще трае повече от няколко секунди. Човешкото тяло може да издържи без въздух поне няколко минути, но ние няма да се бавим толкова при нашата създателка – Тъмнината Кали-Му. Настъпи съдният ни час и сме длъжни да се отзовем на заповедта й. За последно Пхурано Папо и Билачшо хвърлиха поглед към бездиханното тяло на Кхам и напуснаха топлата пещера. Сега бяха в етерните си тела. Докато прелитаха над града на злото Нево Форо, старецът не забрави да похвали Билачшо за добре свършената работа при построяването на такъв град, с великолепни ослепителни сгради. Поздрави го и за това, че въобще се е погрижил гражданите му да са доволни и предоволни, като им създал все висши технологии и висок стандарт за живот. Това беше съдбовен момент за Пхурано Папо и Билачшо. И двамата добре знаеха, че са свикани да се явят пред създателката си, за да отговарят за деянията си над повереното им човешко тяло. Човешкото тяло не е вечно, то е създадено да живее и след това да умре. Предназначението му е да служи за дом на Доброто и на Злото, но все пак подлежи на смъртния закон на Тъмнината Кали-Му. Когато тялото умре, духовете на Пхурано Папо и на Билачшо отново и отново се материализират в следващите новородени човешки тела. Такъв е бил, такъв е сега, такъв ще бъде и занапред законът на Вселената. Истината е, че за да се проявят Пхурано Папо и Билачшо, те трябва да се превъплътят в човешко тяло. А то без тяхното присъствие е бездиханно, мъртво, също както тялото на Кхам в момента в пещерата. Доброто и Злото са енергиите, които движат телата; енергията и материята са взаимозависими. Всяко живо същество се нуждае от енергията на двете велики сили, за да просъществува. Затова тъмнината Кали-Му е създала Пхурано Папо и неговата енергийна цивилизация – Ангелите. В нормалното си състояние те са чиста положителна енергия. Когато властта им в човек преобладава, той е чист, лъчезарен, добродушен, по детски непринуден. Затова положителната енергия често е изобразявана в храмовете като крилати деца в бели одежди. Ангелите са първата цивилизация, родена от Пхурано Папо. Те са милиарди енергийни безплътни същества, които се материализират чрез одухотворяването на всяко живо същество – човек, животно или растение. Злото също произлиза от Пхурано Папо. То на свой ред основава втората цивилизация – отново безсмъртни и безплътни същества носещи отрицателен заряд. Хората ги наричат с различни имена – демони, дяволи, джинове и др., а някои от страх дори не ги назовават по име. Докато се носеха в пространството, Пхурано Папо и Билачшо мислено обменяха информация и страхове за предстоящата среща. В далечината блесна с цялата си омайна красота и величие Ледената пирамида. Висока, кристално чиста, с огледална повърхност, гладки стени и идеално прави ъгли, тя се извисяваше до небесата. Пхурано Папо и Билачшо не усетиха кога пристигнаха. Тъй като пирамидата нямаше вход, тя ги привлече през ледената стена и те се озоваха във вътрешен коридор. Всичко беше сковано в лед, който придаваше великолепна студена красота на скулптурите отстрани на коридора. Пхурано Папо и Билачшо поеха по червения килим и той ги отведе в огромна топла зала. Ледът изчезна. По стените на залата ефирно падаше красив червен плат, а дебел топъл винено-червен килим покриваше центъра на пода. На този фон стареца и Злото се рееха като бели пеперуди. Краищата на робите им деликатно оживяваха от полъха на свещите, а меката светлина ги правеше още по-бели. Целият таван на огромната топла зала беше покрит с пъстроцветни рисунки. Грациозните голи човешки тела с красиви криле напомняха за едни от първите земляни, които и до днес населяват друго земно измерение. В центъра на тавана в златисти оттенъци се разчитаха най-важните символи, които синтезираха в себе си знанията за света и представяха всички разновидности на религията. Пхурано Папо и Билачшо приближиха сянката в бяла роба и дълбоко се поклониха. Останаха с наведени глави, не посмяха да погледнат в очите Тъмнината, тяхната създателка Кали-Му. В този миг стотици искрици закръжаха около бялата роба и скоро я уплътниха с черна непрогледна материя. Това беше тя, тъмнината в истинската си същност – сътворила Вселената и всичко в нея – единствената, която има силата да задържи материята да не се разпадне в празното пространство. Същата, която роди светлината, топлината, любовта и доброто в лицето на Пхурано Папо. Тя създаде душа-водата и Злото Билачшо. Седнала на трона си, тъмнината Кали-Му издаде заповед двамата да се изправят пред нея и да я погледнат в очите. Така и направиха. - Ще започна с теб, велики ми Дев – обърна се Кали-Му към Пхурано Папо, като го назова с истинското Му име - на велик и единствен Бог. – Създадох те да светиш и да даваш топлина; създадох те с единствената цел да пазиш човешкото Ми тяло. Но... какво се оказва? Че не изпълняваш нарежданията ми. Мога ли да знам защо?! Пхурано Папо с дълбока почит се поклони отново пред нея и с благия си глас заговори. - Повелителко моя! Аз съм светлината, аз съм топлината, аз се отдавам напълно на всяко живо същество и живея в него чрез ангелоподобните... Не виждам каква е причината да бъда обвиняван в неправдата, която сте забелязали. Аз съм създаден от Вас и мисията ми е да живея там, където сте ми отредила. Ако има нещо нередно, вината не е само в мен, аз не живея сам в човешкото тяло. Мисията ни с Билачшо ни задължава да съществуваме съвместно в едно материално тяло, иначе не можем да се проявим. Не бива сам да нося отговорност за всичко що се случва с човешкото Ви тяло и материалното му проявление. Но все пак, умолявам многоуважаваната ни създателка да посочи причините за призоваването ни в съдебната зала. Без повече да търпи възражения, Кали-Му пристъпи към Пхурано Папо и заплашително махна с ръце пред лицето му. - Ти, създателю на твойта енергийна цивилизация, как смееш да ми говориш така?! Каква религия си изповядал на човешкото Ми тяло? Защо го лишаваш от материалните му полагащи се блага? Защо си му забранил да се развива умствено? Според теб нормално ли е само твоето име да слави по няколко пъти на ден, да се кланя и да живее така мизерно? Защо си го оставил да живее в такива условия? Той животно ли е, на това ли го учиш?! Нали го създаде по свой образ и подобие? Какъв е изводът сега, че ти, повелителю на светлината и топлината, си животно?!... И още, защо позволи на човека-Ману-Ш да превърне религията в политика? Сляп ли си? Не виждаш ли, че в твое име заради фалшиви каузи призракоподобната енергийна цивилизация на Злото продължава да жертва човешкото Ми тяло? Защо оставаш безучастен и безразлично позволяваш в твое име да принасят човешката Ми плът в жертвоприношения? Така ли пазиш поверените си човешки тела ? Какви са тези огнени клади и бесилки, тъмни и мрачни зандани лишени от топлина и светлина – от теб, драги ми Дев? Нима си позволяваш да изоставяш поверените си? Подлагаш на изгнание човешката ми плът?! Виждам аз неправдата, която ти отказваш да видиш, чувам това, което ти не искаш да чуеш. Какви са тези войни, в които Ману-Ш се избиват в твое име? Нима и това не знаеш и не виждаш? Нима си съгласен заради теб Ману-Ш да извършват най-голямото зло, като посягат на собствения си живот? И то с единствената цел да унищожат още много невинни хора около себе си? Защо си превишаваш правомощията и им обещаваш задгробен живот в рая обградени от 40 девствени жени? Нужно ли е да ти припомням, че ти владееш само този свят, нямаш власт над отвъдния? С такава награда ли ги примамваш да те следват?! Не виждаш ли, че заради теб се самоунищожават, за да получат онова, което не можеш да им дадеш? В какво превърна дома ми? Кой ти даде право така да се разпореждаш? Кой?!... Що за ангелоподобна цивилизация си създал?! Сам не можеш ли да се справиш? Каква е целта ви, да унищожите най-великото ми творение, човешкото Ми тяло Ману-Ш?! Да се гаврите с него както си искате и когато си поискате?! Вие знаете ли колко труд ми коства създаването на човешкото тяло?! Не съзнавате ли, че без него Вие с Билачшо и вашите енергийни призракоподобни цивилизации дори няма да съществувате?! Питам ви, знаете ли? Крещеше Кали-Му и ехото носеше злокобната й тъмнина извън стените на Ледената пирамида. Тя строго изчака отговор от Пхурано Папо. Но стареца не посмя дори да я погледне в очите, камо ли да проговори. - Виждам аз, виждам... в твое име се събират данъци от народа ми – продължи непрогледната тъмнина. Дев, защо ти е на теб храм от камък и дърво? Не ти ли стига човешкото Ми тяло, та наказваш собствения си дом да се мъчи от сутрин до мрак, за да припечели пари за поредния ти храм от камъни и дърво? Защо позволяваш на хората да отделят от средствата, уж предназначени за теб, а истината е такава, че те правят войни и унищожават ближните си? В какво си превърнал религията ми, Дев? Обърнахте я на политика. Защо не се допита до мен преди да създадеш тези неверници - енергийните безплътни същества – които се представят сега за духовни учители превъплътили се в човешкото Ми тяло? Защо им позволи да задължават насила бедния ми народ да събира материални блага в твоя чест? Ти от този данък и облаги възползваш ли се, Дев? Стига ли до теб това, което лъжливите духовници събират от хората? От тях има и честни и доблестни, но това е само една малка частица, а останалите са все лъжливи само- призвани духовници. Не виждаш ли, че тези дебели и мазни свине живеят като търтеи на гърба на клетото ми население? Дал си им словото като дар, но защо не си ограничил мислите им? Как можеш да живееш в Човешкото Ми тяло, което убива, употребява алкохол и наркотични вещества, лъже и играе хазарт, прелюбодейства, изнасилва, гаври се с невръстни деца и животни и какво ли още не? Кой ти дава права Дев, защо ги допускаш в храмовете си издялани от дърво и камък? Какво си мислят те, че аз не виждам негативната им енергия, с която са заредени? Нали когато спят, аз тъмнината Кали всяка вечер бдя над човешкото си тяло и виждам как в тъмнината това покварено тяло свети от този зареден негативен заряд. Кого лъжат тези неверници и покварени човешки тела - теб Дев, или мен - тъмнината Кали-Му? Нима си мислят, че през деня и нощта като вършат мръсотията си на същите е позволено да влизат в храмовете ти в очакване да се пречистят? Така ли си мислят, че ще крадат, убиват, изнасилват и хоп като влязат в храмовете, ти ще им опростиш греховете? Знаят ли, че за най-малкото провинение човешките им тела светят и когато преминават през портите на храмовете ти там ги чака съд, а не опрощение? - Знаят ли Дев? - крещеше тъмнината Кали-Му. Какви са тези лицемери, които си позволяват да посетят храма ти, опасани с огнестрелни оръжия и в състояние на алкохол, наркотични вещества, окичени със златни бижута, мръсни пари, добити от нечисти сделки по джобовете им, жените им - боядисани и поукрасени като великденски яйца и с прически на косите, неподходящо облекло, нечистоплътни и с най-голямо актьорско майсторство показват пред присъстващите материалното си състоянието и се вживяват в ролята на мъченик и изгнаник пред олтара ти? Те какво си мислят - че като ти се кланят ти ще опростиш греховете им?! Нима домът ти - божия храм се е превърнал в циркаджийска арена? Какви са тези смешници, Дев?! Докога ще виждат това очите ми, докога това ще чуват ушите ми?! Тези човешки тела са покварени и лицемерни. Кажи на човешкото ми тяло - мъж и жена да знаят, че когато посетят божия ти храм да са чистоплътни, трезви, без оръжие, жените забрадени, без прически и разни бои, без материалните им дарове, като бижута и др. Който спазва тези твой указания - дай му знак в три дневен срок, за да разбере, че си му простил греховете. Чувам аз, чувам какво проповядват твоите „лъжливи духовни учители”. Само политиканстват и се чудят как да удвоят и утроят събраното от бедния ми народ и да го вложат във военни ресурси и подтикват към религиозни войни между народите. Те самите не се страхуват и не вярват в теб Дев, но изкусно лъжат и промиват умовете на човеците ми. Възползват се от името ти когато твърдят, че си се явил на избрани хора и си им предал и заповядал да събират данъци за теб. Вярно ли е Дев? – крещеше Кали-Му на Пхурано Папо – Докога ще продължи това? От незапомнени времена позволяваш на енергийната ти цивилизация да унищожава моето творение - човешкото Ми тяло! Религията е създадена с цел и тя е - да обедини човеците ми, да има винаги любов между тях, да бъде регулатор и контролира напълно психиката им, но ти Дев направи точно обратното – религията, която ти им представи е с цел да се мразят и унищожават, да лъжат и мамят, да всяват страх у другия. Цялата огромна топла зала кънтеше от ехото на тъмнината Кали-Му. Леката бяла роба на тъмнината се рееше в празното пространство на огромната съдебна зала. Обикаляше около Пхурано Папо в очакване на отговори, но той не посмя нито да проговори, нито да повдигне поглед. Старецът накрая видя и чу правдата, на която досега наистина не беше обръщал внимание. Наистина в негово име все нечисти сделки се правеха, а той отказваше да проумее деянията на Ангелите. Явно те са се споразумели с Демоните и са си разпределили влиянието над човешката плът пряко законите на тъмнината Кали-Му. Кали-Му докосна с връхчето на бялата си роба земята и се спря пред Пхурано Папо. - А сега, искам да ми обещаеш няколко неща, Дев. Няма да подлагаш човешкото Mи тяло на животински условия, защото те са създадени по твой образ. Няма да ги учиш, че са произлезли от животно. Ако ти ги приемаш за животни, значи и ти си такъв. Запомни: те са най уникалното Ми творение на човешко тяло от плът и кръв във вселената. От тях по-съвършени интелигентни създания нямам. Те са единствени по рода си, само тях дарих с инстинкта да запазват живота на всеки друг индивид освен своя собствен. Няма да лишаваш човешко то Ми тяло от материални блага. Човешкото ми тяло е изградено от материя, и с материя се храни и има нужда от всички материални проявления, за да съществува. Длъжен си да му осигуряваш ежедневно храна, вода, въздух, топлина и светлина – това е твоето основно предназначение. Няма да подлагаш човешкото Ми тяло на непоносими горещини и убийствени студове. Съобразявай се с телесната му температура, когато пращаш слънце, дъждове и снегове. Пази земята от наводнения и не я сковавай във вечни ледове. Напоявай равномерно цялото й лице, за да съхраниш изобилието от растения и животни, които създадох в услуга на човека. Растенията са тези, който се жертват за храна на човека и животното. Нека растенията освен храна да им служат и за лекарства. Кажи им месо от плът и кръв да не ядат, защото и тяхното човешко тяло е създадено от същата материя. Болестите ще се пренасят в организма им от месото на животните. Но ако има и такива, които ядат, нека от всякакъв вид животни да не ядат и да не посягат на живия им плод, тъй да знаеш, защото кръвта им е една и съща. Не искам повече жертви на човешките ми тела да се дават в твое име Дев, нито насилие, самоубийства, войни или жертвоприношения. А който дръзне да говори от твое име, на часа го унищожи, направи го на прах и пепел, нека в ада вечно да гори. Четиридесет поколения все недъзи да се родят в рода му. Сакати и кривогледи да странстват по лицето на земята и техния дом да бъде улицата, да просят милостиня за греховете на прадедите си. Виждам и чувам, човешките ми болни тела зоват за помощ към мен, тъмнината Кали-Му. Много наранени чувства на обич и омраза има между човешките ми тела. Защо не им обясниш, че чифт двойка, когато се обичат или се разделят никой не е в състояние да ги раздели и сплоти, дори и смъртта. Дал съм правото на тази природна сила единствено на Времето. - Запомни Дев, освен времето никой не може да ги излекува. - Обясни им Дев, че чувствата било то обич или омраза - това са проявленията на енергийните сили заредени в човешката ми плът. Чувството обич и омраза има обяснение и може да се победи. Когато чифт двойка човешко тяло се обичат това значи, че един от друг човешката им плът се зарежда с положителна енергия, а когато се мразят негативната енергия ги отблъсква чрез импулси. Човешкото Ми тяло е много чувствително към такива енергии. - Дев, кажи на човешкото Ми тяло да се пазят от зли сили и черни магии. Злите магьосници не са в състояние да обединят или разобединят чифт човешки тела. Пак ще повторя, единствено Времето има силата да ги излекува. Тези магьосници са чеда на злото Билачшо. Същите тези демони живеят в човешкото Ми тяло, там, където е мозъкът и много добре умеят да доведат до лудост или чрез внушение поемат контрол над човешката му психика. Те са в състояние да накарат човешкото Ми тяло да им се подчини, да се самоунищожи, или да унищожи половинката си, чрез която е зареждал организма си с положителен заряд. Кажи на човешките Ми тела да не търсят помощ от магьосници за проблемите си, по скоро ги посъветвай да търсят истински лечители, които добре познават психологията. Виждам и чувам Дев, човешките Ми тела зоват за помощ към мен. Така им кажи, че магьосниците ги лъжат и мамят като ги подвеждат до психично болестно състояние с цел забогатяване за собственна облага. Богатството им е спечелено на гърба на чуждото нещастие.Тези мои човешки тела са болни и когато потърсят услугите на такива черни сили те не са лекуват ами напротив все повече се разболяват. Да запомнят веднъж за винаги - магьосникът ще ги обере и никога няма да ги излекува. Проклинам всички магьосници, които се възползват от болестното състояние на човешкото Ми тяло. Участта, която ще постигне лъжливите духовници, десетократно повече да постигне и тях. - Запомни, драги ми Дев, изгори ги в ада, но това се отнася само за твоята цивилизация и тази на Билачшо. Не унищожавай повече човешкото Ми тяло, защото не съм ти дала това право! Иначе ще се разправям с теб по най-жесток начин – трепереше от гняв тъмнината Кали-Му. Ако някой от твоята цивилизация се възползва от човешкото Ми тяло и го подтикне към кражби, убийства, насилие,изневери, лъжи и други, накажи и изгори своите безплътни деца, не посягай на моите материални човешки тела. Остави човешкото Ми тяло през това време да спи в мир и покой. Ти Дев и твоята ангелоподобна цивилизация нямате нужда от храм. Вашият храм е моето човешко тяло и аз ви го предоставям. Нека от твое име - от името на великия Дев, да се събират данъци за построяването не на религиозни храмове, а на такива за лечение на човешкото Ми тяло. Нека там то си почива необезпокоявано, докато трае наказанието на провинилите се енергии. След като си изтърпят наказанието, ангелите и демоните могат пак да се върнат в дома си. Но не изправяй моето човешко тяло пред съд, не го затваряй в тъмни и студени зандани. То има нужда от храна и вода, топлина и светлина. Гарантирай му пълната свобода. Човешко то Ми тяло не е виновно за зло деянията на енергийните сили, които го направляват. Нека те поемат отговорността за престъпленията си, твойте безплътни чеда,разбрали Дев?! Тъмнината се спря за миг. Като се поуспокои, продължи със заповедите си към Пхурано Папо. - Обещай ми, Дев, че ще пазиш човешкото Ми тяло докато спи, няма да позволиш да пострада от земетресения, торнада, лавини, вулкани, пожари, наводнения и др. Сънят му е неприкосновен. Сънят на човешкото Ми тяло е равностоен на една малка смърт. Той тогава е беззащитен. Дори когато диша, той не мисли върху това, че диша разбираш ли Дев?! Когато спи той не знае, че съществува. Пази го и на часа го събуди в случай на опасност. Обещай ми, че ще допуснеш хората да се развиват умствено и няма да ги задължаваш единствено за теб да мислят. Ще дадеш правото на всеки човек сам да открие пътя към тебе и ще бъдеш негова опека. Не го лишавай от религията, от себе си, защото само тя регулира психиката му и чрез твоето жизнено дихание човешкото Ми тяло диша. Между всяка една религия да има мостове, за да може чрез тези мостове да се обединят човеците и по този начин няма да има разделение на религиите в света. Но не затваряй ума му в конкретни философии или религии водещи до фанатизъм. Да няма инициали и разни идоли, на които да се кланя, защото те са бездиханна, мъртва материя като картини или дървени, метални или каменни фигурки, но чрез същите дай му знак да разбере кой си ти и коя е твоята многолика религия. Заложи в съзнанието му, че ти нямаш нужда от мъртви домове, издялани от дърво и камък, защото ти си у всеки един от живото Ми човешко тяло. Обясни му, че ти си Бог и си един единствен във Вселената и си баща на всички мои човешки тела без значение цвета на кожата,очите , косите и езика им, но трябва да знаят, че пътищата към тебе са много. Направи така както прави реката и тя има много ръкави, но в един момент водата се събира в едно корито и всички ръкави се сливат в едно. Да запомнят всички хора веднъж завинаги и да спрат да се бият заради теб Дев. Нека знаят, че ти обичаш всички и всичките ти се божий синове и дъщери, защото живееш в тях. Накажи всеки, който користно споменава името ти и всява страх у ближните си. Провъзгласи, че ти си светлината, топлината, въздуха и храната на всяко живо същество. Да знаят, че ти си доброто и само добро могат да очакват от тебе. Но нека разберат, че всичко във Вселената има лице и гръб. Затова покажи им обратната си страна, та да познават не само лицето ти – да са наясно, че освен доброта можеш да им пращаш и наказания чрез злото Билачшо. Ясно им кажи, че за човешкото ми тяло задгробен живот няма и не е нужно да вземат материалните си богатства след себе си. Те са материя и същата подлежи на смъртен закон но това не значи че матерята се губи във Вселената.Материята приема друга форма на живот. Проклинай стократно онзи, който проклина другия чрез името ти; изпепели всички, които лицемерно събират данъци и средства в твоя чест; нека вятъра разсее прахта им над пустинята, където и стръкче трева да не поникне от тях. Който се провъзгласи за един, единствен твой Божий син в човешкото Ми тяло, разпъни го на кръст за назидание на другите и нека кръвта му се лее докато другите го оплюват! Който се провъзгласи за един, единствен Божий народ да се странстват во веки веков по лицето на земята. Всички човешки мой тела са родени от мен Тъмнината Кали-Му и кръв от кръвта ми и плът от плътта ми ще носят до края на живота си. Чрез твоя жизен дух ще дишат Дев .И чрез душата на злото Билачшо ще мислят. Само по този начин те ще могат да просъществуват във вселената. Създала съм ги с различни цветове на кожата, косата и очите, но те са всички еднакви от вътре . Направихте така, че заради цвета на кожата човешките ми тела да страдат и се породи между тях невиждана омраза, дискриминация и национализъм. Толкова трудно ли е Дев да им обясниш, че не цвета на кожата поражда дискриминацията, а самата енергия, с която сте заредили човешкото Ми тяло е позитивна и негативна и именно количеството е причината за това недоразумение. Има бели, руси и синеоки, но не са красиви, а има измежду тях черни,жълти и червени който са много по-красиви от белите. Хората да споменават името ти в молитви само за добро. Никой никога да не иска от теб да убиеш или да нараниш друг. Тъмнината Кали-Му изрече последните си условия и благоговейно постави ръка на рамото на Пхурано Папо. - Обещай ми, Дев, повелителю на всички положителни енергии, че ще изпълниш заръките ми. Старецът дълбоко се поклони и падна на колене да целуне крайчеца на бялата роба на своята създателка. Изправи се, взе студената ръка на Кали-Му и я поднесе пред топлите си устни. Целуна й ръка и рече „Обещавам повелителко моя !” Кали-Му вече не беше така ядосана както в началото, но това не прогони страха на Билачшо и той продължи да трепери. Тя се отдалечи от двамата мъже и постоя с гръб към тях известно време. Изглежда беше заета със свои си работи. Тогава Пхурано Папо погледна Билачшо и видя страха в очите му. - Охх... аз си минах по реда, сега си ти, сине. - Страх ме е, призна Билачшо пред баща си. - Хм, колко пъти ти казах да не си толкова зъл и да не подтикваш човешкото тяло към злини и унищожителни деяния? Какво мога да направя сега, сине, сам виждаш – и аз си получих наказанието. Никога не последва бащините ми съвети. Който не слуша баща си, лесно си намира майстора. Вече е късно да ти помагам, сам трябва да се справиш. Ние сме две велики сили и не бива да допускаме грешки, които могат да се окажат фатални и смъртоносни за човечеството. Не е ли права нашата създателка тъмнината Кали-Му? Ти беше до мен и чу всичко. Ние с теб създадохме безсмъртните нематериални цивилизации, но не ги контролирахме. Ние живеем в нейното човешко тяло, а се подиграваме с него. Затова трябва да изтърпим наказанието си. Докато двамата говореха тихо и Пхурано Папо успокояваше Билачшо, изведнъж бе прекъснат от кънтящия глас на тъмнината. - Ах, ти, нищожество такова! Успокоение търсиш от баща си, а?! А когато подтикваш човешкото Ми тяло към злодеяния, тогава май си на върха на щастието. Ах, ти, мерзавецо, мислиш, че си безгрешен? Елате и двамата с мен да ви покажа на какво е способен този нещастен индивид злото Билачшо, когото по грешка съм създала. Тя сграбчи яката на Билачшо и го повлече с неведомата си сила към широк коридор, обграден от обширни галерии. Те бяха пълни с човешки тела, растения и животни. Кали-Му го разтърси яростно и хвана брадичката му, като насочи погледа му към отсрещната галерия. После продължи гневно да крещи. - Я сега, ти невежество грозно, ми обясни и прошепни в ухото какво виждаш тук в тази прекрасна галерия? Злото видя всичките си злодеяния, но и дума не отрони. Тогава Тъмнината все така разярена попита: - Виждаш ли какво направи с труда ми, към какво ги подтикна тези невинни човешки тела? Билачшо мълчеше и трепереше. - Виж се, нищожество, как можа да събереш повече от двадесет мъже и жени групово, сексуално, полово да се сношават? Ейй... – изскърца през зъби тъмнината - това ли харесваш, на това ли се възбуждаш? Я кажи, как ги подмами да вършат тая отврат? Защо мъж с мъж се сношава, и жена с жена?! Знаеш ли, умнико, нека ти кажа нещо: човешките ми тела в зародиша си са здрави и чисти досущ като ангели, чеда небесни. Дала съм ти властта да живееш в мозъка им, но това не ти дава право да ги отклоняваш от моралния им път. Ти, мерзавецо, с твоята ослепителна красота мамиш човешкото Ми тяло, все още нали....?! Ти и никой друг ги объркваш и отклоняваш от предначертаната им посока за морално развитие. И все пак, след като си осквернил вече човешките ми тела, не си позволявай да ги съдиш! Остави ги да се обличат както сами решат, както искат и с когото искат да се сношават и съвместно да живеят. Не ги лишавай или отделяй от обществото. С нищо не са по-различни от останалите човешки тела. Въпреки материалната поквара, сред тях има по-умни и по-достойни за уважение и почит от останалите човеци. Разбра ли, крещеше тъмнината Кали-Му на Билачшо. - Да...да, повелителко моя с треперещ глас отговори Злото. Разбрах, че не трябва да отделям покварените човешки тела от нормалните човеци, нали така?! Но Билачшо все още не смееше да погледне тъмнината в очите. Нормалните........човешки тела........ - крещеше тъмнината Кали Му. - Какви нормални човешки тела и за морал ми говориш ти безумнико, я кажи?! Всички човешки тела ти си покварил и затова няма нормални из между тях, рано или късно ти и тях ще поквариш. Какво значи, я кажи... Искаш да кажеш, че ненормални са покварените ми човешки тела?! Безумнико запомни. За да се сношават мъж с мъж и жена с жена това не значи, че те са втора ръка и не са по различни от така наречените от теб нормали човеци.Всички човешки тела от вътре са еднакви. - Запомни безумнико, не искам да чувам, че са втора ръка човешки тела. Ако в съзнанието си се чувства мъж, значи е такъв, ако в съзнанието си се чувства жена значи е такава, не е важно тялото какви полови белези носи. - Виж се какво си ти, Билачшо, нищожество такова! Преминаха към следващата зала и пред тях се разкри още по-грозна гледка. Възрастен мъж с малко момиче, възрастна жена с малко момче, младо момиче и младо момче и всичко това бяха майка и син, баща и дъщеря, брат и сестра. - За това тук имаш ли обяснение?! Пределно ти е ясно, че тези са от едно семейство и от една и съща кръв и плът. Как ги подлъга да се кръвосмешават безумнико, я кажи на мен тъмнината Кали-Му? Злото трепереше и не можеше да отговори от страх, а Пхурано Папо не смееше да се намеси, само гледаше мръсотията на сина си. Продължиха напред от зала в зала и във всяка следваща все по-големи гнусотии виждаха. Навсякъде тъмнината започваше разпита на Билачшо с един и същи въпрос: „А за това какво ще кажеш!?” В по-нататъшните зали видяха жени да се сношават с коне и кучета, мъже с овце и кози и все по-отвратителни гледки смразяваха всяка частица от същността на трите велики сили. Срещнаха човешки тела опиянени от алкохол, дрога, табак, разни треви и други наркотични вещества. В поредната зала съдниците замръзнаха на място при вида на хора, които оскверняваха мъртви и живи тела – едни се съвокупляваха, други ги изкормваха и приготвяха органите им за продан и храна, после се биеха и се колеха като животни с мечове и ятагани; играеха хазарт, изнасилваха невинни девойки и бременни, подкупваха съдии и други високопоставени лица, дори видяха хора в различни лаборатории, където правеха алкохол и наркотични вещества, разработваха оръжия за масово унищожение, а в една от лабораториите дори клонираха растителни,човешки и животински тела. Ах, ти, нещастен Билачшо! Виждаш ли там недъгавите ми човешки тела?! Защо има такива? Какво търсиш ти в още неузрелия плод, да променяш?! Там има само вода, заредена с информация за бъдещото същество. Защо си позволяваш да тровиш с негативната си енергия чистата информация в утробата? Не съзнаваш ли, че така осакатяваш зародиша и обричаш човешкото ми тяло на робство от недъзи? Къде е злокобното ти щастие сега, на това ли обичаш да се смееш – да подиграваш цял живот осакатеното ми човешко тяло? Мълчеше и трепереше Билачшо пред Тъмнината Кали-Му както никога досега. - Дев, обръщам се към теб. Не искам такива недъгави човешки тела. Аз ги създадох здрави и силни, но ако има и развалени измежду тях, задължавам те да им осигуриш най-добрите условия за живот. Погрижи се да се възползват от храмовете за лечение и отдих за човешките ми тела. Вие двамата сте виновни за раждането на недъгави тела и вие сте длъжни да се грижите за тях до края на живота им. Да има здрави и разумни хора, които по майчински да се грижат за тях. Според недъзите им създайте необходимите условия и технологии, които да им помогнат да живеят нормално както им се полага. Не жали средства и труд, създай им най-благоприятните условия. Който се осмели да се присмее на недъгавото ми човешко тяло, нека за назидание в следващото поколение му се родят такива, та и още по-недъгави деца, за да се научи да подава ръка за помощ, а не да подлага крак. Не искам повече да виждам сакати, слепи, глухи, неми просяци по улиците, да няма вече отритнати от обществото. Обещай ми, Дев, че двамата ще се погрижите за недъгавите ми човешки тела, защото те носят моята материя, но и твоето дихание и на този бездарник разума! – тя посочи заплашително с пръст Билачшо. - Обещавам, повелителко моя - отвърна Пхурано Папо с дълбок поклон. Какво ли нямаше из галериите в ледената пирамида на тъмнината. Тя бе един своеобразен музей събрал експонати от всички злодеяния на Билачшо. От тях красноречиво личеше пъкления план на Злото да подчини или ако не успее, да унищожи човешкото тяло на тъмнината Кали Му. Тъмнината не беше приключила с двамата. Тя пое напред, а Пхурано Папо и Злото безропотно я последваха. И двамата знаеха какво им предстои да видят в последната зала. Още по пътя в коридора Билачшо се подготви за най-лошото. Въпреки това, едва ли срещата щеше да се окаже на живот и смърт. Тъмнината се обърна към тях: Вижте на какво сте способни – Вие двамата. Дори и мен ще погубите с вашите експерименти. На мен ми отне милиарди години да сътворя милиардите галактики и превърна вселената в материя, а вие намерихте начин изкуствено да го пресъздадете само за броени часове. Велики умове събрани от Злото щъкаха из просторната зала и се суетяха около огромен агрегат, в който безброй микроскопични частици се блъскаха една в друга и отделяха енергия достатъчна да погълне цялата вселена за секунди. Електрони, протони и неутрони се движеха хаотично в тунел при минусова температура от двеста седемдесет и един градуса по целзий. Експериментът беше изключително деликатен и рискован. Една елементарна грешка или невнимание можеха да предизвикат нестабилност на процеса и да отворят черна дупка, която да погълне всичко. Това беше истинската причина за страха на Кали-Му и поводът да ги извика на съд. Опасните разработки на хората щяха да завършат пагубно за цялата вселена. Останала без сили от ярост, тъмнината вече не можеше да търпи присъствието им. Затова ги покани да я последват. Насочиха се право към една стена и Кали-Му отвори път към слънчев тунел. Тъмнината с бавни крачки влезе и светлината постепенно изчезна. Двамата мъже знаеха какво ги очаква сега и нямаше да се противят. Такъв беше законът на тъмнината и те нямаха право да го оспорват. Хванати ръка за ръка Доброто и Злота бавно изчезнаха в черния тунел. Тишина изпълни пространството. Съвсем скоро Пхурано Папо и Билачшо се озоваха от другата страна на тунела – пред ледената пирамида. Излязоха така, както и влязоха. Погледнаха назад и без да продумат се отдалечиха от Ледената пирамида, двореца на тъмнината Кали-Му. Дълго след себе си чуваха клетвите на повелителката си. Тя не се стърпя и избухна: Пазете човешкото ми тяло........ - Проклети да сте с вашите енергийни нематериални цивилизации, които обсебиха човешката ми плът! Напуснете покоите ми и никога повече не се връщайте! Ще ви изгоря живи, ще ви унищожа и ще създам други, които да пазят дома си по-добре от вас и да живеят в човешкото тяло мирно и доволно! - Вън!... Вън!... Вън!... не искам повече очите Ми да ви виждат! Двете сили се понесоха обратно към пещерната галерия на Кхам. Пхурано Папо замислен погледна Билачшо и поде: - Какво ти е, сине, защо така си се замислил? - Хм... леко изстена Билачшо. Не чу ли, татко (Злото много рядко се обръщаше така към своя създател и учител) – Кали-Му заплаши да ни изгори живи, да ни унищожи задето не съумяхме да живеем заедно в мир в човешкото й тяло. Пхурано Папо веднага отговори. - Не се плаши, сине, не за пръв път повелителката ни заплашва с унищожение. Никога няма да посмее да изпълни заръката си, защото ние сме част от нея. Ако го направи, ще се самоунищожи. В крайна сметка, ако не сме ние и цивилизациите на Ангелите и Демоните, кой ще събира информацията от преживелиците на хората облечени в човешките й тела? Докато сме в етерните си тела, ние сме безполезни и безобидни за нея. Заради нас тъмнината създаде материята, която пък без нас е мъртва. Извика ни сега да ни съди, но от друга страна каквото и да се случва с творенията й, то натрупва в органите и клетките им информация, с която Кали-Му се храни. Всичко около нас, що е създала, е предназначено да подлага на изпитание човешкото тяло: силата, инерцията, сладкото, соленото, горчивото, лютото, киселото, топлото, студеното, деня и нощта, доброто и злото, кривото и правото, здравето и болестта, омразата и любовта. Всичко, което човек може да изпита през живота си, е създадено умишлено, за да дава и съхранява информация, която на по-късен етап бива преобразувана в чиста енергия и служи на тъмнината за задоволяване на нуждите й. Тя, за разлика от нас, има материално проявление, чието ядро съдържа четиристотин химични елемента. Взаимодействието им образува тъмнината. На този принцип и аз съм роден след това. Не съм изграден само от чиста положителна енергия, но тя преобладава в мен. Моята светлина може да се открои само на фона на тъмнината, добротата ми на фона на злото, а за това си ми нужен ти. Посредством моята същност ти се появи. Ако се замислиш малко какво съм те учил, ще откриеш, че информацията за всичко това е в основата на вселенския език, закодирал съм го в азбуката на древните Пхуране Мануш. Буквите от азбуката са като части на пъзел – всяка отговаря на различен елемент, човек трябва само да има волята и усета да го открие. Когато това стане, ще може да нареди пъзела. Тогава ще е разгадал всички съществуващи езикови комбинации и те ще му разкрият отговорите на въпросите, които си задава. В основата на езика пък стои тайната на сътворението на Вселената и именно затова съм им дал словото за да я произнесат и тя е ”Кхангири-Църква”. Успешните и неуспешните опити на Кали-Му да създаде вселената такава, каквато я познаваме, са синтезирани в най-човешкото качество – речта. - Как така? – попита Билачшо баща си – нима човешкото тяло е създадено просто като експериментален обект за нас тримата? Единственият смисъл на оскъдния мизерен живот на човека е да акумулира положителна и отрицателна енергия? Искаш да ми кажеш, че нашата създателка се храни с информацията натрупана при пробите и грешките на растителни, животински и човешки тела, от техните издевателства и гаври, за които държи нас отговорни?! Това означава, че вследствие на нашите опити, тя получава информация, която й осигурява дълъг и пълноценен живот. И тук, в Ледената пирамида се съхранява и преработва цялата информация от всички живи и мъртви създания. Не мога да разбера, нима това е Акаша? А ние двамата с теб какво сме ..? Ние сме най-обикновени проводници на двата енергийни потока на положителното и отрицателното, така ли излиза? - Да, сине, така е. Чрез нас тя живее, така и нас е програмирала. Никога ли не си се запитвал защо след смъртта на всяко тяло, което обитаваме, неминуемо преминаваме през тунела в Ледената пирамида? Той е филтър, който отделя положителната енергия от отрицателната. Не е случаен и фактът, че отрицателната енергия се насочва обратно на земята в следващото новородено бебе, докато положителната остава тук и поддържа тъмнината. Не напразно ти подчерта като ти зададе въпроса какво търсиш още в неузрелия плод и зародиш като посочи че там има само вода, но от друга страна си замълча и не продължи. А истината е такава - във всеки един плод, за да се роди нов живот първоначалоното е водата и от там се оформя новородения плод, само че водата е заредена с положителен и отрицателен заряд, а това с една дума може да се обясни, че водата е преносител на цялата информация под формата на двата енергийни потока. А с преминаването през тунела, нашата създателка тъмнината Кали-Му, ни изтрива паметта и я изцежда. Затова с теб като се връщаме отново и отново в новородено тяло оставаме без никакви спомени за живота на предишното. Все пак, както е видно, тъмнината също прави грешки, защото творенията й не са толкова съвършени, колкото би искала. Ние не пренасяме всичката информация до Акаша. Част от нея остава в клетките на телата и чрез ДНК се предава на идните поколения, като при всяко следващо се натрупва. Затова ще чуеш хората често да казват, че някои деца поначало се раждат по-умни от други – това е така, защото са наследили по-богата информация придобита и предадена от техните родители. За пореден път Билачшо се убеди колко мъдър и добър е баща му; винаги е бил светилището на неговото съществуване. Двамата стигнаха в топлата пещера и гледаха бездиханното тяло на Кхам. Спогледаха се и стареца каза: - Не се плаши, ще намерим начин да дадем възможност на Кхам да победи и си възвърне пирамидона Астромидел и ти обещавам, че неговата дъщеря Ягали, твоя племенница ще бъде твоя съпруга и тя ще бъде следващия фараон жена - императрица на Злото. Тя ще бъде твоята наследничка и от утробата й ще се роди нова човешка цивлизация. - Да, да разбирам Татко и се съгласявам с тези твой условия - каза Билачшо. Ако не дадем сега тази възможност на Кхам, това ще рече, че земята и всичко в нея ще погине от удара на астероида с планетата Земя. Затова по добре да дадем на Кхам да си възвърне Астромидел и да предотврати тази смъртоносна катаклиза. И двамата - Пхурано Папо и Билачшо единодушно приеха това условие. - Не сме се бавили много, нали? - Само около секунда, две ни нямаше. Но все още думите на Кали-Му кънтят в ушите ми и не мога да се отърся от тях. - Кои думи? - попита стареца Билачшо. - Последните, които изрече преди да ни изгони: „Проклети да сте!... Проклети да сте!... Проклети да сте!...” - Кхам... Кхам... събуди се! Баро Зу и Саструно държаха Кхам в ръцете си. - Човече - намеси се и Чората - какво ти става, Кхам? Хайде, събуди се и стига си бълнувал. Защо ни проклинаш, какво сме ти направили? Защо ни казваш „проклети да сте, проклети да сте”? Тогава Кхам се събуди целия облян в пот. Нищо не си спомняше от кошмара, единствено клетвата кънтеше в главата му.Патрин бързо му подаде чаша вода и избърса потта от челото му. Кхам полека дойде на себе си и се извини на приятелите си. - Моля за извинение, сигурно съм сънувал кошмар. Чората се усмихна и го потупа по рамото. - Хайде, приятелю, чака ни работа. Вече помирисвам зелените поляни, блатните езера, вкуса на зеленчуците и плодовете. Така искам да живея на планетата Земя

Редактирано от koko_koko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе пич ти защо остави клубовете и се пресели тук?:P Бан ли имаш там?

ако имаш мнение дай по темата а другото не ти е в ущърб,ок ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре заглавието е 13-те състояния на душата,но не се разбира кои точно са те? Може ли да ги поясниш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.