Премини към съдържанието
PaLMaL

Развалена карта памет

Препоръчан отговор

Привет, Мисля си , че картата ми памет издаде багажа ( Micro SD ADATA 2GB ) .Качвам си песни от компютъра с Nokia PC Suite , цъкам да ми актуализира фонотека и изписва :Актуализирането е завършенпо : Добавени песни : 0 Премахнати песни :0 .И така изчезват всичките ми песни , при положение че ги има в паметта , просто музикалния плеър не ги намира.Дадох хардресет на телефона , възтанових фабричните настройки , но пак съшото.Съвети ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Привет,

Мисля си , че картата ми памет издаде багажа ( Micro SD ADATA 2GB ) .Качвам си песни от компютъра с Nokia PC Suite , цъкам да ми актуализира фонотека и изписва :Актуализирането е завършенпо : Добавени песни : 0 Премахнати песни :0 .И така изчезват всичките ми песни , при положение че ги има в паметта , просто музикалния плеър не ги намира.Дадох хардресет на телефона , възтанових фабричните настройки , но пак съшото.Съвети ?

Да няма парола на картата памет? Форматирай я , и пробвай отново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Форматирах я поне 5-6 пъти , но след като кача музика отново става така.Ще пробвам с друга карта и пак ще пиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Форматирах я поне 5-6 пъти , но след като кача музика отново става така.Ще пробвам с друга карта и пак ще пиша

100% проблем от картата...тъй като не помня кои карти бяха,вижте картата да не е заключена (лоск опцията).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Уж не е заключена , форматирах я от компютъра и от телефона , но пак същото.Убедих се , че проблема е в нея - сложих си друга , актуализирах фонотеката и нямаше проблем.Странно защо се развали само след 1 месец употреба.... ПП:Телефона в който я ползвам е NOKIA 3250 XM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.