Премини към съдържанието
dankg

LED телевизор LG 37LE5300 за 1499 лв. струва ли си?

Препоръчан отговор

Здравейте,

оглеждам телевизор за вкъщи 37 инча за около 1500 лв. и това предложение ми хвана окото LED LG 37LE5300, още повече, че в Карфур можеш да го вземеш на кредит без оскъпяване за 6 месеца (по 250лв. месечна вноска)-дотук добре. Но тъй както не съм специалист питах в технополис за тези пари има ли по-добро предложение от това, което съм избрал и ми казаха, че по добро е LED LG 37LE5500, но за жалост в Карфур предлагат другия модел, но разликата не е много голяма. Характеристиките на телевизора може да ги видите от тук http://www.technopolis.bg/b2c/details/bulgarian/12811/P11090103/LED-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80-LG-37LE5300 (В повече за продукта ги има всички характеристики)

Според вас има ли по добри телевизори 37 инча за 1500 лв.? Ако знаете моля да дадете вашите предложения.

Редактирано от dankg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тези пари може да вземеш 42" LG 42LE4500 или за малко повече 42LE5300,ако държиш да е 100 Хз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За тези пари може да вземеш 42" LG 42LE4500 или за малко повече 42LE5300,ако държиш да е 100 Хз.

За тези пари е грехота да не е 100Hz!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По скоро държа да е 37 инча, защото по-голям не ми е нужен, доколкото виждам в характеристиките LG 37LE5300 е 100 Hz. А дали държа да е 100 херца, ако има по добро предложение за 1500 лв. от това пишете. Благодаря за отвогорите до момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Благодаря за педложенията, но двата телевизора са 32 инча, а третия е 40 инча, а аз търся 37 инчов. Все пак ги разгледах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как точно реши, че ти трябва точно 37 инча? За по-малко пари може да вземеш Samsung 40C650, който е по-добър по всички показатели.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

оглеждам телевизор за вкъщи 37 инча за около 1500 лв. и това предложение ми хвана окото LED LG 37LE5300, още повече, че в Карфур можеш да го вземеш на кредит без оскъпяване за 6 месеца (по 250лв. месечна вноска)-дотук добре. Но тъй както не съм специалист питах в технополис за тези пари има ли по-добро предложение от това, което съм избрал и ми казаха, че по добро е LED LG 37LE5500, но за жалост в Карфур предлагат другия модел, но разликата не е много голяма. Характеристиките на телевизора може да ги видите от тук http://www.technopolis.bg/b2c/details/bulgarian/12811/P11090103/LED-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80-LG-37LE5300 (В повече за продукта ги има всички характеристики)

Според вас има ли по добри телевизори 37 инча за 1500 лв.? Ако знаете моля да дадете вашите предложения.

Мога да ти кажа каква е най-съществената разлика - 5300 не поддържа wi-fi донгъл и няма интернет тв. и контраста му е по-нисък.Бих ти препоръчал 5500 особенно след като съм с 32 инчовия вариант от 3 месеца вече и съм много доволен.

Само че за теб е въпрос на оскъпяване иначе цената им е еднаква.Ти си знаеш.

Редактирано от macsim29 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как точно реши, че ти трябва точно 37 инча?

За по-малко пари може да вземеш Samsung 40C650, който е по-добър по всички показатели.

Дупката за телевизор на секцията ми побира максимално 37 инчов, иначе аз искам 42. Ще погледна твоето предложение, благодаря.

macsim29 - благодаря ти за разясненията, и аз ги видях разликите, но както и ти си споменал при мен е въпрос на оскъпяване.

Иначе се поразчетох във форума в 2-3 теми и мненията за LED не са особено добри спрямо LCD-то и като чета LCD-то е по добър вариянт за момента, а и по-евтино ще излезе. Трябва да видя какви имат в Карфур и да преценя, кой е най-удачният вариянт 37 инчов телевизор. Ще пиша какви вариянти има в магазина, а междувременно ако имате желание пишете вашите предложения и мнения за 37 инчов.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за педложенията, но двата телевизора са 32 инча, а третия е 40 инча, а аз търся 37 инчов. Все пак ги разгледах.

Редактирано от delcho_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вчера бах в Карфур и записах всичките им предложения за 37 инчови, ще ви ги напиша като модели и цени, за да кажете вашето мнение. Гледал съм само в този магазин поради това, че мога да взема телевизора с безлихвен кредит. Но кой ще е най-оптималния вариант качество - цена и дали ще си заслужава. Предварителни благодарности на писалите. Sony KDL37EX402 - 1199 лв. Sony DLL37EX500AEP - 1399 лв. Samsung UE37C5000 - 1399 лв. Samsung LE37C630 - 1499 лв. Samsung LE37C650 - 1399 лв. Samsung LE37C550 - 1249 лв. Philips 37PFL5405H - 1199 лв. Toshiba 37RV733G - 1049 лв. LG 37LE4500 - 1249 лв. LG LED37LE5300 - 1499 лв. Имаха и 3 предложения за 40 инчов, но за тях трябва да го измеря добре, за да видя дали ще влезе в секцията ми Pilips 40PFL5605H - 1399 лв. Toshiba 40SL733G - 1499 лв. Toshiba 40RV733G - 1149 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам че ще гледаш и от компютъра виж какви входове има и какви резолюции подържат, а също и какви тунери има. Взимаш ролетката в ръка и мериш 40" с тънка рамка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Относно Samsung-a трябва да се внимава за матриците. Има модели с PVA матрици произведени от Смсунг и модели с MVA матрици произведени AU Optronics. Samsung LE40C630 с PVA приблизителен статичен контраст около 4200:1 което е изключително добре за lcd телевизор като цяло тази матрица е по- добра почти във всяко отношение. Samsung LE46C630 с MVA приблизителен статичен контраст около 2000:1 което е среден показател. Как се познава:post-159196-0-19628600-1300876054_thumb. Version "A" panels: AC01, AC02, AC03, AC04, AA01, AA02, AA03, AA04 and BA01 all come from AU Optronics Version "S" panels: SQ01, SQ02, SQ03, SQ04, SS01, SS02, SS03, SS04 and SX03 are made by Samsung- за предпочитане е да се търсят модели с тези матрици. Източник www.digitalversus.com

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взимаш ролетката в ръка и мериш 40" с тънка рамка.

Не е точно така.Инчовете са диагонала на екрана трябва му ширината на телевизора с рамката което е малко по малко.Примерно моя е 32 или 81см но общата широчина е 78см.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със сигурност ще се гледа от компютъра и ще измеря с ролетката, за да е точно всичко. spielberg - блягодаря за инфото....точно за това и потърсих вашите съвети. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Брат, спри се на LCD TV, зареди тази причина. И аз мислех като тебе, но набързо ме отказаха и не сгреших.

Взех си 40"C650 от промоцията на техномаркет за 1299лв и си нямаш на представа колко съм доволен. Всичко е идеално. Лепнах му и един ЛАН, всичко е супер плюс. Още просто LED технологията не е изпипана, за съжеление. Гледах LG 42LD750 за 1280 лева в Метро, което е много добър вариант също. Абе като цяло се спри на Самсунг, ЛГ или Панасоник зареди картината, но те нямат екстри почти. Ако има нещо повече, което се интересуваш, питай. И дължината на 40-42 инчовите телевизори е от 95 до 105, докато 37 са 91-94, не кой знае каква разликата. А и също по-добре избери 40 инчовия, защото на 37 матриците са по-лоши. :) И чети повечко тука за да разбереш плюсовете и минусите на ТВ-та.

Редактирано от radkolud (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.