Премини към съдържанието
plamenski

Странен проблем с Camtasia Studio

Препоръчан отговор

Здравейте, не съм писал досега тук,но ето че се наложи. Отскоро използвам CS 7 . Много доволен...но докато не се срина след,като започнах поредния си проект. При добавяне на клип в timeline-на, екрана става бял и изписва,че програмата не може да продължи и се затваря сама. Някой друг да се е срещал с такъв проблем докато е работил с CS. Благодая предварително...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз работя с тази програма ама като почна конвектиране на проекта си и се спира целия комп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз работя с тази програма ама като почна конвектиране на проекта си и се спира целия комп

Нищо лично, но като ти гледам ника ,въобще не се учудвам че ще ти спира и комютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвместима ли е с хардуера на компютъра ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

plamneski, пробвай следните стъпки: 1. Деинсталиране на Cam Studio 7 абсолютно напълно... например с Revo Uninstaller или CCleaner. 2. Дефрагментирай си дяла от твърдия диск, на който правиш клиповете си (предполагам говорим за Windows като Оп.Сист.) 3. Инсталирай наново Cam Studio 7 Дано след това да нямаш проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.