Премини към съдържанието
ivaylokirov

Не мога да кача сайт в Internet чрез хост

Препоръчан отговор

ПОМОЩ!!! Направих сайт с Web Page Maker, натискам Publish, излизат ми файловете - картинки, менюта и т.н., но те са над 700. Трябва ли да ги качвам поотделно чрез hit.bg или ако е удобно да ми препоръчате някой друг хост или програмака за по - лесно качване на файловете. Ако успея да направя сайт, ще ви почерпя :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За качване на файлове на някой хостинг, аз използвам FTP-клиента FileZilla.

Но си мисля, че щом тази програма предлага Publish, трябва тя да се грижи за качването на всички файлове по проекта на хоста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тя ми сейфа всички файлове, които както казах са над 600. Оттам нататък трябва да ги качвам в hit.bg поотделно. Пък и си изтеглих Filezilla, но не мога да се справя. Пиши ми на Skype : i4_master4o

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чрез Файлзила създавам нова връзка. Попълвам всичко, а след това в горния ляв ъгъл ми се появява това: Състояние: Запитване за адреса на hit.bg Състояние: Свързване към 195.24.37.245:21... Състояние: Връзка установена, очаква се приветствие... Отговор: 220 free.hit.bg FTP server is not working due to hardware problems. Please excuse us. Команда: USER i4at Грешка: Неуспешно свързване със сървър Състояние: Изчакване за нов опит... Състояние: Запитване за адреса на hit.bg Състояние: Свързване към 195.24.37.245:21... Състояние: Връзка установена, очаква се приветствие... Отговор: 220 free.hit.bg FTP server is not working due to hardware problems. Please excuse us. Команда: USER i4at Грешка: Неуспешно свързване със сървър :rolleyes: На някои други им се получава това:

post-294991-0-00569800-1300786971_thumb.

post-294991-0-86964900-1300786980_thumb.

post-294991-0-85490200-1300786990_thumb.

post-294991-0-29838400-1300787001_thumb.

Редактирано от ivaylokirov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как се работи с CuteFTP. Някой може ли да ми даде линк с текстово, картинково или видео обяснение???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да разбера как се работи с CuteFTP. Някой може ли да ми даде линк с текстово, картинково или видео обяснение???

Толкова ли е сложно ?

За FileZilla :

От главното меню File - Site manager (или както е при теб Манипулатор връзки)

Избираш Нова връзка и даваш някакво име.

За host въвеждаш това, което са то дали от hit.bg за сайта ти : free.hit.bg

За Удостоверяване (тип на акаунта) : Нормален

Въвеждаш Потребител и Парола в съответните полета. За всички FTP клиент е почти едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами сложничка си е FileZilla.

Има по опростени програми

Колко по-опростени ?

Всяка ще иска да въведеш поне тези данни.

Това се прави за да се запомнят данните за този хост, а след това се връзваш като само го посочиш в списъка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И да ги следвам и да не ги следвам, нищо не схващам. Аз не ги разбирам много тия работи. Едва на 13 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И да ги следвам и да не ги следвам, нищо не схващам. Аз не ги разбирам много тия работи. Едва на 13 съм.

Казах ти, да прочетеш препоръките в раздела на hit.bg.

Потребителското име от вида i4at@5bpmgsliven.hit.bg

А хостът е free.hit.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе направо си вземи един хост за 60 стинки от тук ,и .tk домейн от тук .Така по-лесно ще си качваш файловете(с лекота),ще имаш по-голяма свобода и ще можеш да слагаш .php файлове.За да настроиш хоста към домейна,следвай инструкциите от тук .Всичко това е много лесно и ще схванеш нещата за положително време :mad: . Редактирано от VESSSKO95 ™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ivaylokirov, Грешен ти е хоста и юзъра Ето това са ти настройките.. въведи ги и ползвай HOST - free.hit.bg user: i4at@5bpmgsliven.hit.bg password: ***** порт - 21

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.