Премини към съдържанието
envymy

търся драйвер за видо-карта ATI MOBILITY RADEON HD 2400 за XP

Препоръчан отговор

здравейте,търся драйвер за видеокарта ATI MOBILITY RADEON HD 2400 за XP, но моята молба е ако някой може да ми даде линк,или да ми каже от къде да си го сваля.Нужна ми е такава версия на драйвера,че да поддържа хардуерно ускорение,защото някъде четох че независимо че излизат нови драйвери за ATI, не всички поддържат хардуерно ускорение.С лаптоп MSI съм,видеокартата е ATI MOBILITY RADEON HD 2400,процесорът е AMD ATHLON 64X2 TK-55 1.8 GHz, ако това има значение. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

здравейте,търся драйвер за видеокарта ATI MOBILITY RADEON HD 2400 за XP, но моята молба е ако някой може да ми даде линк,или да ми каже от къде да си го сваля.Нужна ми е такава версия на драйвера,че да поддържа хардуерно ускорение,защото някъде четох че независимо че излизат нови драйвери за ATI, не всички поддържат хардуерно ускорение.С лаптоп MSI съм,видеокартата е ATI MOBILITY RADEON HD 2400,процесорът е AMD ATHLON 64X2 TK-55 1.8 GHz, ако това има значение.

Благодаря предварително!

http://support.amd.com/us/psearch/Pages/psearch.aspx?type=2.4.2&product=2.4.2.3.15&contentType=GPU+Download+Detail&ostype=Windows+XP+-+Professional%2fHome&keywords=&items=20

Системата за търсене не открива подобен драйвър, въпреки, че с помощта на Еверест, сигурно ще е възможно.

http://download.cnet.com/ATI-Mobility-Radeon-HD-2400/3000-2108_4-199864.html

На този линк пише, че драйвъра става за ХР, въпреки че при тегленето изписва Vista. Трябва да пробваш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://support.amd.com/us/psearch/Pages/psearch.aspx?type=2.4.2&product=2.4.2.3.15&contentType=GPU+Download+Detail&ostype=Windows+XP+-+Professional%2fHome&keywords=&items=20

Системата за търсене не открива подобен драйвър, въпреки, че с помощта на Еверест, сигурно ще е възможно.

До там и аз стигнах,но нищо не намерих.Някакви други идеи ? Сега съм с WIN7 , но искам да се върна на XP.Като го инстална обаче и като инсталирам драйвера на ведокартата , след време ми излиза син екран със съобщение , че трябва да се актуализира драйвера на ведокартата.

За това търся по-нов драйвер за горното видео,да става за XP.

А как става номера с ЕВЕРЕСТ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

До там и аз стигнах,но нищо не намерих.Някакви други идеи ? Сега съм с WIN7 , но искам да се върна на XP.Като го инстална обаче и като инсталирам драйвера на ведокартата , след време ми излиза син екран със съобщение , че трябва да се актуализира драйвера на ведокартата.

За това търся по-нов драйвер за горното видео,да става за XP.

А как става номера с ЕВЕРЕСТ ?

Номера с Евереста е да отвориш менюто "Устройства" и "Windows устройства" - там ще видиш въпросчето върху видеодрайвъра ти. Копирай хардуерния номер на драйвъра и в Google ще ти излезне информация за него. Тук вече се започва дългото търсене и ровене, докато попаднеш на Хр драйвър и при това от нормален сайт, а не искащ пари. Много често в търсачката попадат линкове към форуми и там може да се крие решението.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направи си сам дарйвър http://www.hardwareheaven.com/modtool.php

от тук нищо не стана.излиза ми съобщение ,че драйверът не може да бъде инсталиран,защото не бил за моята ОС,нещо от сорта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.