Премини към съдържанието
Ilker Shengezer

Търся Система Подобна На Likez.eu Или Haresai.info

Препоръчан отговор

Намерих това но когато избрах харесва ми и в профила ми показва tile заглавието на сайта а не тая фраза където аз съм харесал някакви идеи ? Редактирано от Ilker Shengezer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих това но когато избрах харесва ми и в профила ми показва tile заглавието на сайта а не тая фраза където аз съм харесал някакви идеи ?

Връзката води към сайт, който изисква регистрация за разглеждане.

Ако проблема ти е с този сайт, не е ли по-правилно да се обърнеш към тях ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как мога да направа например като сега това горе в бравзера как пише заглавието на темата става въпрос за <Title>....</title> как мога и аз да го направя така на всяко отделно ID

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как мога да направа например като сега това горе в бравзера как пише заглавието на темата става въпрос за <Title>....</title> как мога и аз да го направя така на всяко отделно ID

Пишеш :

<Title>ID1</title>

<Title>ID2</title>

<Title>ID3</title>

и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е на всяка фраза ли трябва да добавям ето сайта и искам горе на title да пише ( Без болка няма любов! - Казал заека и скочил на таралежа...) например ако са избрали тая фраза ? това имам предвид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Зависи как работи сайта ти. Ако изпълняваш заявката преди изкарването на html-a, ще може, но ако първо извикваш <html><head...т.е отварящите тагове на документа, тогава няма да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.