Премини към съдържанието
petio_venkov

Macromedia Flash Player проблем!

Препоръчан отговор

Здравейте, ето ми ги данните на комп-а: Motherboard Name Asus P5B CPU Type DualCore Intel Pentium D 945, 3400 MHz Memory Module Name A-Data DQVE1B16 2x2GB Memory Speed DDR2-800 (400 MHz) Video NVIDIA GeForce GT 430 Имам следният проблем...игрите във Фейсбук, които изискват flash player ми секат като за световно (Farmville, Frontierville). Пробвах какво ли не...четох, че разни кодеци може би се бият с този скапан плейър и си преинсталирах XP-то. Сложих само драйверите на дъното и Update на Windows-a. Проблема си остана. Влизам през Google Chrome, тъй като върви най-добре там. Той си има вграден flash player и съвсем логично е с последната версия. Моля за помощ!!!

Редактирано от petio_venkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте,

ето ми ги данните на комп-а:

Motherboard Name Asus P5B

CPU Type DualCore Intel Pentium D 945, 3400 MHz

Memory Module Name A-Data DQVE1B16 2x2GB

Memory Speed DDR2-800 (400 MHz)

Video NVIDIA GeForce GT 430

Имам следният проблем...игрите във Фейсбук, които изискват flash player ми секат като за световно (Farmville, Frontierville). Пробвах какво ли не...четох, че разни кодеци може би се бият с този скапан плейър и си преинсталирах XP-то. Сложих само драйверите на дъното и Update на Windows-a. Проблема си остана. Влизам през Google Chrome, тъй като върви най-добре там. Той си има вграден flash player и съвсем логично е с последната версия. Моля за помощ!!!

Виж тази тема може и на тебе да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам познат, който имаше същия проблем. Опитвахме някои неща... но в крайна сметка решихме да преинсталираме... и проблемът се реши. Не ми е ясно какво стана, но от мен имаш решение - Format C:\

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.