Премини към съдържанието
Gamerlol

Проблем с монотора ми.

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с монитора ми ~ от 8-9 месеца, но в последните 3-4 месеца проблема стана непоносим. Първоначално когато включвах монитора десктопа беше почти черен и за 1-2 минутки се оправяше. След като изминаха 4 месеца монитора започна да се включва и изкючва през 1 секунда и първоначално чаках около 30 мин да се оправи. сега чакам по 6 часа за да се нормализира десктопа. Какъв е проблема, да отида ли на техник или монитора е издал багажа и вече е за смяна? - Ето и картинка на модела http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/c4bc8f24860c4189498d3c9874bf30d2/anunturi_crop_medium_91912 Допълнение: вече е почти на 5 години. Благодаря за вниманието!!! :)

Редактирано от Gamerlol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Айде бе защо 1 човек поне не ми отговори на проблема??? като гледам на другите теми отговаряте?? кое не е ясно омг? ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предполагам си проверил кабелите вече.Ако не се оправи като наместваш кабелите, носи го на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробваш монитора на друга машина и ако е пак така, значи е за сервиз.Ако е нормално, значи проблема е във видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.