Премини към съдържанието
Vely

Не мога да вляза във фейсбук от моят интернет.Моля за помощ

Препоръчан отговор

Здравейте,ако може някой да ми помогне.Не мога да вляза от моя компютър във facebook.Пробвах един бот за игрите и от тогава е проблема.Помислих,че са ме засекли и смених ip-to,но пак не мога да вляза.Понеже сме с прокси сървър ,спрях моя и пуснах този на съседката и си влизам без проблем.Пробвах от други браузъри и пак не става.Изчистих кеша,историята и бисквитките.Бота за игрите не се инсталира и за това го изтрих.Моля да ми помогнете да оправя този проблем?Предварително благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

какво си пробвал , какво си сменил , какъв интернет ползваш и какво общо има с това този бот и това прокси ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямах проблем с достъпа до фейсбук преди да пробвам този бот http://www.speedy.... Използвам кабелен интернет,обадих се на доставчиците и им обясних проблема.Казаха ми,че не знаят как да го оправят и ми смениха само ip на компютъра.Понеже ползвам google hrome влязох в настройките и смених настройките за прокси сървъра с този на съседката.И тогава няма проблем с достъпа до фейсбук

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

без това прокси какво съобщение ти дава chrome-а ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пуска ме до главната страница да си напиша името и паролата и после ми изписва Няма достъп до тази уеб страница До уеб страницата на адрес https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1 може временно да няма достъп или да е преместена за постоянно на нов уеб адрес. Можете да направите следното: Презаредете тази уеб страница по-късно. Грешка 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): Времето за изчакване на операцията изтече. Пробвах и с други профили,пак ми показва същото съобщение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами трасирай до фейсбук и виж къде ти е проблема !

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Според мен са му/и закрили акаунта . Като се е правил/а на тарикат/ка с покера и иска да мами е така !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не можах да разбера какво да направя?Не съм много на "ти" с компютрите Профила не е закрит,влизам без проблем и играя от на съседката интернета.На други компютри също нямам проблем да вляза.Проблема е в моя компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    тук е обяснено как се трасира !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Причината е при вас. Достъп има до сайта. :)

Редактирано от NikitoY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.... Няма начин за проверка в момента. Моля заповядайте друг ден.

Редактирано от capnemo
    кирилица (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

zdr te az sashto nemoga da vlqza vav profira si nyakoy moje li da mi pomogne ?

Report за латиница.

Не сме гадатели кажи повече за пробема си с Spybook.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Zdraveite,imam problem nemoga da si vlezna v profila v Facebook ot mesec,kogato se opitvam da vlezna mi ispisva che mi e greshna parolata a az nesqm q promenqla,registraciqta mi e napravena predi pochti godina s telefonen nomer nesam davala email i tam mi e greshkata,sega kogato se opitvam da si promenq parolata i pak da si vlezna v profila navsqkade mi iskat email ,kogato si napisha nomera mi izliza moq profil i nikade ne mi pozvolqva da si smenq parolata ,pisah na vsichki vazmojni mesta i se oplakah no nikoi ne mi kazva variant s koito da si vlezna pak v profila.Ako nqkoi moje da mi pomogne da mi pishe .Blagodarq predvaritelno!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. пробвай да влезнеш с тел.номер и парола вместо с емайл и парола.

2. Чети системата какво ти пише и дледвай стъпките. 

3. Пробвай възстановяване на парола като facebook предлага и други опции освен чрез email

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.