Премини към съдържанието
raimond

Проблем с NOKIA Е51 > skype VS fring

Препоръчан отговор

Привет . Не знам дали точно тук е мястото на темата или в едноименния "Skype, VoIP ... " раздел , но допускам че проблема е повече решим чрез Нокиa-та отколкото чрез друг софтуер , но ако се бъркам ще се радвам да ми подскажете решения . Допреди година успешно ползвах скайп-а чрез Фринг , както за чат така и за гласови разговори през служебния Wi-Fi . След разрива на fring със skype и създаването на неговата мобилна версия , си казах че явно нещата вървят към по добре - но уви бе НЕ и още е . След като видях в оригиналния сайт, че има излязла версия за nokia е51 инсталирах мобилната й версия ,се оказа бая по тромава от FRING , който само бавно зареждаше докато намери къде да се закачи , ала после си беше пушка . То Mob.Skype-a след първия опит да проведа гласов раговор , се пререстартира сам – нещо което е51 не бе правил до тогава , а после дори и за чат , малко след активирането му , пак започна да изключва - явно процесора му нещо колабира от скайпа . От този случай деинсталирах и разкарах както добрия стар fring така и злополучния skype – след тези се опитах да инсталирам такива сходни програмки на Фринг , като Nimbuzz ( която въобще не зареди изрядният ми логин и парола за да проверя до колко се товари ) и IScott ( която пък тръгна условно казано доволно като чат , уви без разговори , но след месец го сполетя същата шитня както с Фринг ) . Въпросът ми е : има ли начин да внедря шибания оригинален мобил скайп – без да се поти гОркия апарат – като да речем … му пререстартирам оригиналните заводски настройки или има други по леки алтернативи като неизвестен ми още софтуер който да борави със скайп . Като трети , доста по лайнян вариант бих запитал и за някоя ( нямаща нищо общо със скайп) програма , за евтини VoIP разговори КЪМ български мобилни номера ала заобикалящи каквато и да е разплата към трите ни мобилни оператори на които номера искам да звъня – възможна ли е такава утопия в сегашния офанзивен момент ? :) Благодаря за всички целенасочени коментари и предложения :cool: и прадон ако въпросите са не на място , или не наясно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

j2me версиите? някъде из безбройните теми за скуре за n73 има линк.... естествено там няма разговори...но пак е нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

j2me версиите?

някъде из безбройните теми за скуре за n73 има линк....

естествено там няма разговори...но пак е нещо

мерси Аквариус :) и да е , и да не е ,таз тема > http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=163563 пак се получи , както упъти . опасявах да не би Java-ta да не зачeте WiFi-то, но си стана от раз и не се закучи :speak: за гласови VoIo опции май тепърва ще диря вариянт/и . Ощ вднъж мерси

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че тази версия би трябвало да ти тръгне Skype пробвай, не моята е51 ми върви без проблеми.Също и да мoжеш гласови обаждания :cool:

Редактирано от norton__94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.