Премини към съдържанието
vetchnia

Проблем с виртуални устройства

Препоръчан отговор

Имам проблем с виртуалните устройства от вчера, когато се опитам да монтирам имидж файл изписва,че е монтиран, но до там. Нито го виждам нито се стартира - нищо. За пръв път ми се случва. Пробвах да рестартирам лаптопа, преинсталирах програмата (DAEMON TOOLS),пробвах и с Alcohol 120%, но пак същото. Даже не ми отваря и CD дискове като ги поставя в устройството. Някакви предположения? Операционната ми система e УИН 7, но съм я инсталирал отдавна и до вчера не съм имал проблеми с виртуалните устройства, нито с CD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам проблем с виртуалните устройства от вчера, когато се опитам да монтирам имидж файл изписва,че е монтиран, но до там. Нито го виждам нито се стартира - нищо. За пръв път ми се случва. Пробвах да рестартирам лаптопа, преинсталирах програмата (DAEMON TOOLS),пробвах и с Alcohol 120%, но пак същото. Даже не ми отваря и CD дискове като ги поставя в устройството. Някакви предположения? Операционната ми система e УИН 7, но съм я инсталирал отдавна и до вчера не съм имал проблеми с виртуалните устройства, нито с CD.

aemon tools прави подобни проблеми.Аз лично не я харесвам.Пробвайте Virtual CD.Много добра програма.Такава функция също има UltraISO.Ползвам и нея.Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай с magic iso.Ти щом си пробвал и с др. програми и не става може да значи,че не еот програмата,но все пак пробвай. Другото което се сещам е да пробваш е да стартираш имиджа (вече моунтнат) ръчно от my computer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.