Премини към съдържанието
matrix995

Монитора ми не се включва

Препоръчан отговор

От около 3,4 месеца монитора ми започна да ми прави проблеми. Когато включа компютъра, всичко се вижда, но когато мине welcome message-a ми изгасва и няколко пъти изгасваше и се включваше, но накрая се оправяше. Днес обаче въобще не се включва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всичко е наред с кабела

Да не би да си е отишла видеокартата, Ако имаш вградена пробваи на нея...

Редактирано от mites (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам вградена, но в момента монитора ми работи. Е, трябваше да го оставя за 10 минути включен, за да се включи. Ще пробвам монитора на друг компютър и ако работи, значи е от видео картата. Само въпрос: Понеже захранването ми е слабо за компютъра, може ли да има нещо общо? П.п: Съжалявам за миналата ми регистрация, но пишех от лаптопа.

Редактирано от breaker1909 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам вградена, но в момента монитора ми работи. Е, трябваше да го оставя за 10 минути включен, за да се включи. Ще пробвам монитора на друг компютър и ако работи, значи е от видео картата.

Само въпрос: Понеже захранването ми е слабо за компютъра, може ли да има нещо общо?

П.п: Съжалявам за миналата ми регистрация, но пишех от лаптопа.

[/quo Захранването тшом ти е слабо сменяваи го веднага , докато не си е отишла видеокартата Не стига достатачно ток на видеото за това ти изгасва компа с моя беше тека

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.