Премини към съдържанието
радостин

Проблеми при инсталация на windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблема ми е следния Инсталирам Windows 7, всичко върви перфектно и точно преди да ми зареди работния плот, прави един последен рестарт и до там след това постоянно се рестартира PC, дори не ми показва и че зарежда Windowsa. Помислих, че е прецакан диска и отидох в един фр и му сложих въпросния windows и му тръгна без проблем! Разбирам от Преинсталация на windowsi, но това ми се случва за пръв път ! и друго нещо пробвах с различни 7ци но и на тях ми е същия проблем. Сложих си Vista и тя ми тръгна перфектно. Някой ще може ли да ми каже какъв е проблема! Дъно : k8X250 GB PRO Видео : Ati Readon 9250 Ram : 1,256 GB Процесор : Едноядрен на 2.8 Ghz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай да го стартираш в Safe mode и провери за грешки в Event log-а. Може и от стартовото меню на Safe mode да избереш Disable automatic restart on system failure за да видиш дали ще изведе някакво съобщение за грешка вместо рестартиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мене ако ме питаш не си за 7 а за ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама аз въобще не мога да стартирам Windowsа ! Пре рестарта ми стига точно до положението в което ми показва, че зарежда Windowsa и се рестартира пак :x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама аз въобще не мога да стартирам Windowsа ! Пре рестарта ми стига точно до положението в което ми показва, че зарежда Windowsa и се рестартира пак :x

Нищо де. Ти пробвай още преди да е стигнал до зареждането на Windows да натискаш F8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробва ли с друга памет?

Изглежда като проблем с Рам-а

А Vista-та работи нормално с проблемен RAM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А Vista-та работи нормално с проблемен RAM.

ДА.

Гарантирам че при тест на Гиик скуад ще се изреве или Рам паметта на компютъра или на Видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.