Премини към съдържанието
sweety234

помощ!Намокрих си телефона

Препоръчан отговор

здравейте на всички във форума!

Преди малко телефона ми падна в една локва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /модела е Samsung J600/.

изключих го и му свалих батерията,обаче видях,че едини ми сензор съвсем е отказал,а останалите от време на време.

Моля ако някой е имал същия проблем да сподели.

Всяко мненияе ще ми бъде от полза.

Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди малко телефона ми падна в една локва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif /модела е Samsung J600/.

изключих го и му свалих батерията,обаче видях,че едини ми сензор съвсем е отказал,а останалите от време на време.

Мерси предварително

На сервиз! И редактирайте заглавието си. Без "помощ". А накрая прочетете и правилата на форума. Регистриран потребител, трябва да е наясно какво се изисква. А сте приели условията и затова сте се и регистрирали. Значи че...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам един Алкател, който изкара пълна програма в пералнята. Разглобих го доколкото успях, издухах го няколко пъти със сешоар, оставих го няколко дена разглобен, като периодично го продухвах и после го сглобих. Работи си вече три месеца без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси предварително

Незабавно го изключваш. Най-малкото се разглобява напълно и се почиства със спирт. Примесите във водата може да съдействат за окисляването на печатната платка и някой ден просто ще спре да работи...

Най-добре в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагай го в един буркан с ориз за 24-48 часа и батерията отделно от телефона,ако след това не пали.. на сервиз..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.