Премини към съдържанието
djdiki

Мнение за HDD 2.5 MAXELL от Метро 84лв.

Препоръчан отговор

Някои може ли да даде мнение за този външен хард диск на много добра цена е в Метро 84лв в момента MAXELL EXTERNAL HARD DRIVES 500GB USB 2.0 and eSATA dual interface, 5400 (RMP) Интересува ме дали е достатачно бърз и надежден в сравнение с другите марки...че толкова ниска цена ме осъмни http://www.maxell.eu.com/Products/FlashMedia/HDD/Tank_h.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някои може ли да даде мнение за този външен хард диск на много добра цена е в Метро 84лв в момента

MAXELL EXTERNAL HARD DRIVES 500GB USB 2.0 and eSATA dual interface, 5400 (RMP)

Интересува ме дали е достатачно бърз и надежден в сравнение с другите марки...че толкова ниска цена ме осъмни

http://www.maxell.eu.com/Products/FlashMedia/HDD/Tank_h.html

да, MAXELL EXTERNAL имат и хубави работи :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За сторидж става, само че е бавен (5400 об.). Задължително се увери, че ще ти дадат гаранция за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За сторидж става, само че е бавен (5400 об.). Задължително се увери, че ще ти дадат гаранция за него.

до колкото разбирам, щом задава такива въпроси значи му трябва като на обикновен потребител.

предполагам допълнително място за филми, музика, и подобни работи. ако му трябва за нещо мощно (сървар или мрежа) тогава щеше да е запознат и нямаше да пита.

цената му е доста добра, а и до преди 2-3 години всички хардове бяха на 5400 об. така, че не е фатално ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

до колкото разбирам, щом задава такива въпроси значи му трябва като на обикновен потребител.

предполагам допълнително място за филми, музика, и подобни работи. ако му трябва за нещо мощно (сървар или мрежа) тогава щеше да е запознат и нямаше да пита.

цената му е доста добра, а и до преди 2-3 години всички хардове бяха на 5400 об. така, че не е фатално :bye1:

Не говори глупости моят диск е на 4 години и е на 7200 оборота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не говори глупости моят диск е на 4 години и е на 7200 оборота.

за тая цена трудно може да намери по добро. а и се изразим малко метафорично за 2-3 години било е 4-5 тогава навлизаха и цените им бяха страхотни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.