Премини към съдържанието
Viiipeer

Въпрос за часовник Casio?

Препоръчан отговор

Здравейте! Този часовник се води радио управляем, интересувам се, дали в BG ще има покритие за настройване на часа? http://www.casio-europe.com/euro/watch/edifice/eqw-m1100db-1aer/ Продава се и тук в BG, но не съм сигурен, дали има нужното покритие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За триене, намерих отговор. Има покритие.

Това, което аз открих за покритието на DCF е че е в централна и западна Европа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това, което аз открих за покритието на DCF е че е в централна и западна Европа :whist:

Да, и аз намерих инфо, но за по-сигурно писах и на съпорта на Casio. По принцип радио сигнала се предава от кула във Франкфурт с радиус от 2000км. от нея. От там до тук са 2080км. и ме съмнява, че ще може да приема, но да се надяваме. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, и аз намерих инфо, но за по-сигурно писах и на съпорта на Casio. По принцип радио сигнала се предава от кула във Франкфурт с радиус от 2000км. от нея. От там до тук са 2080км. и ме съмнява, че ще може да приема, но да се надяваме. :rolleyes:

Надявай се, това е дълговълнов сигнал, принципно има голяма проходимост, но това, което четех не беше обнадеждаващо Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Надявам се да не пиша късно, но аз съм собственик на този модел http://www.casio-europe.com/euro/watch/waveceptor/wv-200e-1avef/ и той си се сверява когато се постави вечер близо до прозорец (както е описано в ръководството), а наскоро бях на Дунава за риба и там без да го свалям от ръката си се е сверил през нощта. Забелязал съм че е проблемно сверяването когато си в стая в големи жилищни сгради (блокове) и особено през деня. Дано съм бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.